Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

28. 2. 2014, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

Z miłą chęcią informujemy, że dnia 14 marca 2014 r., ukaże się nowa gra Yoshi’s New Island na Nintendo 3DS. Chcielibyśmy przedstawić wam mały prezent do przedzamówienia, który możecie dostać i wy! Chcielibyśmy również poinformować was o warunkach uzyskania produktów bonusowych, które będziemy dla was przygotowywać wraz z kolejno ukazującymi się, nowymi tytułami gier.

Przedzamówienia:

-       Za przedzamówienia uważa się zamówienia złożone przez klienta końcowego, nawet jeszcze przed oficjalna datą ukazania się konkretnego produktu.

-       Partnerzy handlowi mają obowiązek przynajmniej raz w tygodniu wysłać raport, będący podsumowaniem aktualnego stanu zamówień wstępnych wybranych produktów.

-       Na konkretne tytuły gier można dostać bonusy np. w formie drobnych upominków. Partnerzy handlowi będą na bieżąco informowani o możliwościach uzyskania bonusów.

-       Ilość bonusów na dany tytuł może się równać ilości raportowanych przedzamówień.

-       Następnie, warunkiem uzyskania bonusów jest stworzenie bussines planu, dotyczącego przedzamówień oraz bonusów. Przykładem może być umieszczenie banneru na stronie internetowej, w katalogu czy w newsletterze partnera handlowego  oraz organizowanie eventów związanych ze sprzedażą produktów. 

-       W oparciu o przygotowany bussines plan, partner handlowy zostanie poinformowany o ewentualnych bonusach i ich ilości.

-       W przypadku gwarantowanego bonusa, partner handlowy powinnien przedstawić swój bussines plan jako scan bądź w printscreen.

 

-       Partner handlowy nie ma żadnej podstawy prawnej, aby sie ubiegać o bonus.

Więcej o warunkach handlowych tutaj.

 

 

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.