Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

13. 3. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

W BOXBOY! z 2015 roku Qbby wszedł na scene i zmusił fanów zarówno łamigłówek, jak I platformówek do myślenia poza pudełkiem. W BOXBOXBOY! następnego roku podniósł poprzeczkę dzięki nowym mocom i trudniejszym łamigłówkom. Teraz Qbby wrócił, aby podkręcić poziom w grze BYE-BYE BOXBOY!, której premiera w Nintendo eShop na konsole Nintendo 3DS będzie miała miejsce 23 marca. Idealne wprowadzenie do postaci Qbby’ego oraz jego minimalistycznego świata wyszło dzisiaj w sklepie Nintendo eShop w postaci dema serii BOXBOY!, które pozwala graczom na rozprawienie się z paczką poziomów z poprzednich tytułów oraz wybranych poziomów z BYE-BYE BOXBOY!.

Stworzona przez HAL Laboratory, twórców serii Kirby, trylogia łamigłówkowych platformówek BOXBOY! pozwala graczom na kontrolowanie postaci o imieniu Qbby, prostego, ale niezwykle ekspresyjnego kwadratu, który przemierza wiele poziomów 2D. Qbby może sprawiać wrażenie bezpretensjonalnego bohatera, ale w swoim małym ciele posiada specjalne moce – zdolność tworzenia sznura pudełek z samego powietrza. Ucząc się, jak korzystać z tej mocy, gracze będą mogli rozwiązać liczne łamigłówki, które na nich czekają.

BYE-BYE BOXBOY! to największa dotychczas przygody Qbby’ego ze 180 łamigłówkami do przejścia i czterema planetami do zwiedzenia. Na każdej planecie spotka on Qbaby – małą formę życia podobną w wyglądzie do samego Qbby’ego. Qbaby potrzebują przewodnika, a pomagając im dostać się w bezpieczne miejsce, Qbby będzie nagradzany mocą tworzenia nowych rodzajów pudełek. Rozwalaj ściany w drobny mak za pomocą bombowych pudełek, szybuj w przestworzach dzięki pudełkowej rakiecie, przeteleportuj się za pomocą pudełka teleportującego lub wyślij zdalnie sterowane pudełko, aby dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków, borykając się z nowymi zagadkowymi możliwościami, które oferuje rozgrywka.

Dla prawdziwych łamaczy pudełek, Qbby może także zdobyć pięć możliwych do odblokowania światów Challenge Worlds. Każdy z nich narzuca specyficzne ograniczenia rozgrywki, które zmieniają zasady. Czy graczom uda się przejść poziom bez rzucania pudełkami lub kiedy upadek skończy się przegraną? A co powiecie na pomaganie Qbby’emu bez zdolności skakania?

Pierwszy raz w serii BYE-BYE BOXBOY! posiada także funkcjonalność amiibo. Gracze mogą użyć figurek amiibo* z serii Kirby Collection, aby odblokować dodatkowe kostiumy i przebrać Qbby’ego za Kirby’ego, Meta-Knight, Waddle Dee lub King Dedede. Figurki Kirby, Meta- Knight oraz King Dedede z kolekcji Super Smash Bros. także odblokują kostiumy tych postaci.

Dodatkowo, gracze posiadający dane zapisu z gry BOXBOY! na swoim systemie Nintendo 3DS mogą przenieść kolejne 10 kostiumów, a gracze z danymi zapisu z BOXBOXBOX! mogą przenieść dodatkowe osiem. Wśród 37 kostiumów BOXBOY! Znajdziesz kostium królika, który pozwala Qbby’emu wyżej skakać oraz Czarodzieja, który pozwala na stworzenie dodatkowego pudełka. Specjalnym bonusem dla graczy posiadających dane zapisu z obu poprzednich tytułów jest kostium Qucy oraz opcja grania w produkcję w innym stylu wizualnym przypominającym ten z konsoli Game Boy.

Dołącz do Qbby’ego podczas odkrywania mocy tworzenia specjalnych nowych pudełek w jego największej dotąd przygodzie, kiedy BYE-BYE BOXBOY! wejdzie do sklepu Nintendo eShop na konsole Nintendo 3DS 23 marca w cenie 20 zł. Demo serii BOXBOY! zawierające wybrane poziomy z gier BOXBOY!, BOXBOXBOY! oraz BYE-BYE BOXBOY! jest dostępne za darmo do pobrania już dziś.

Informacje dla edytorów:

Posiadacze New Nintendo 3DS lub New Nintendo 3DS XL mogą przyłożyć amiibo bezpośrednio do konsoli, podczas gdy posiadacze Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL oraz Nintendo 2DS mogą użyć w tym celu czytnika NFC (sprzedawany oddzielnie).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.