Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

13. 6. 2016, gry, New Nintendo 3DS, Nintendo 3DS, nowości
 

Po rewelacyjnej ofercie pięciu zestawów konsol kieszonkowych Nintendo 3DS i Nintendo 3DS XL w atrakcyjnych cenach i z dodatkową grą, Nintendo oferuje kolejną ofertę specjalną. Tym razem chodzi o cztery zestawy konsol nowszej generacji New Nintendo 3DS i jednego, przeznaczonego dla młodszych użytkowników zestawu z konsolą Nintendo 2DS. Konkretnie chodzi o następujące zestawy:

 

·     Nintendo 2DS White & Red + gra YO-KAI WATCH za 449,99 PLN

·     New Nintendo 3DS Black + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN

·      New Nintendo 3DS White + hry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN

·      New Nintendo 3DS Animal Crossing HHD + gra YO-KAI WATCH za 819,99 PLN

·       New Nintendo 3DS Black + gry Dragonball Z i YO-KAI WATCH za 819,99 PLN

 

Swoje zupełnie nowe New Nintendo 3DS gracze mogą dodatkowo ozdobić całą masą specjalnych nakładek wymiennych, które mogą zakupić w atrakcyjnych cenach. W ciągu lata również szykuje się kilka fal obniżek na tytuły Nintendo 3DS, tak, aby jak nowi posiadacze konsol tak i dotychczasowi posiadacze tych konsol kieszonkowch mogli poszerzyć czy uzupełnić swoje kolekcje gier. Nieważne, czy sięgniecie po pierwotne modele Nintendo 3DS i Nintendo 3DS XL, czy też przemówi do Was najnowsza oferta konsoli kieszonkowych New Nintendo 3DS i Nintendo 2DS, od teraz nie będziecie się w waszych letnich podróżach nudzić!

Więcej informacji o produktach Nintendo w cenach promocyjnych w ramach promocji RABATOLATO znajdziecie na stronach waszych ulubionych sklepów. 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.