Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

5. 5. 2023, nowości, Switch
 

ConQuest Entertainment, oficjalny dystrybutor gier i konsol Nintendo w Polsce, ma przyjemność ogłosić dwa terminy eliminacji, w których zmierzą się polskie drużyny w Splatoon 3. Najlepsi z nich zmierzą się następnie w krajowych finałach, z których zwycięzca awansuje do finału europejskiego, który odbędzie się w październiku br.

Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się w sobotę 27 i niedzielę 28 maja w ramach festiwalu Pixel Heaven w Warszawie.W ciągu tych dwóch dni eliminacyjnych poznamy pierwszych uczestników polskiego finału.

Drugi turniej kwalifikacyjny planowany jest trzy tygodnie później, a konkretnie w sobotę 17 i niedzielę 18 czerwca na Pyrkonie w Poznaniu. Tutaj również uczestnicy powalczą o awans wśród najlepszych drużyn w Splatoon 3, a tym samym o szansę na zapewnienie sobie miejsca w europejskich finałach Splatoon 3 European Championship 2023.*

Zapisy na wszystkie turnieje kwalifikacyjne idą pełną parą, gracze mogą zapisywać się do poszczególnych turniejów przez ten link: https://www.nintendo.pl/switch/splatoon-3-championship – w tym samym miejscu znajdą również regulamin turnieju oraz warunki uczestnictwa.**

Splatoon 3 European Championship 2023 to turniej, w którym rywalizują gracze Splatoon 3 z całego kontynentu. Uczestniczy w nim łącznie 12 krajów, Polska jest jedynym uczestnikiem z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na naszym Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Kontakty: marek.selinger@conquest.cz, joanna.joachimczak@cqe.pl

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w systemie rozgrywek na poszczególnych festiwalach.

**Do udziału w turniejach nie jest konieczne posiadanie własnej konsoli Nintendo Switch ani Splatoon 3. Bilet na wydarzenie należy zakupić na własny koszt.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.