Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

30. 9. 2015, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

Przygotuj się na drużynowe rozwiązywanie zagadek i wyposaż Linka w strój, dzięki któremu będzie mógł się popisać nowymi umiejętnościami.

W Królestwie Hytopii wszyscy cenią sobie elegancję i mają obsesję na punkcie mody. Spokój królestwa zakłóciła zła czarownica, rzucając klątwę na księżniczkę Stylę. Obywatele chcą, aby powróciło legendarne trio „Totemowych Bohaterów”, które ich obroni, a Król Tuft oferuje niezwykłą nagrodę dla każdego, komu uda się zdjąć klątwę. Pora wybrać się w kierunku Drablandów, aby złapać czarownicę, a królestwu przywrócić pokój i elegancję.

Grając online* lub przez sieć lokalną możesz stworzyć drużynę z dwoma innymi dzielnymi przyjaciółmi i razem z nimi rozwiązywać zagadki w miejscach takich jak gorące wulkany czy lodowe jaskinie. Po połączeniu ze światem możesz współpracować nawet z nieznanymi osobami, których nie masz na swojej liście przyjaciół. Tylko działając wspólnie możecie pokonać stojące na Waszej drodze przeszkody. Bardziej zaawansowani gracze będą mogli odblokować dodatkowe wyzwania, które doprowadzą ich do jeszcze bardziej cennych nagród. Aby porozumieć się z przyjaciółmi, można wysłać im jedną z dostępnych w grze emotikon, wskazujących na przykład na potrzebę wsparcia w walce z przeciwnikiem czy stworzenia Totem. Funkcja ta nie była dostępna nigdy wcześniej – trzech graczy może stworzyć Totem stojąc jeden na drugim, dzięki czemu dostaną się w niedostępne wcześniej miejsca.

Pojedynczy gracz ma także możliwość samemu zmierzyć się z Drablandami wyposażony w parę figurek „doppelów”, które mogą zyskać życie, kiedy tylko zechce, co pozwala sterować nimi na zmianę. Zwykle nie jest to jednak potrzebne – funkcja Download Play pozwala na wspólną grę z dwoma innymi posiadaczami konsoli Nintendo 3DS, nawet jeśli nie mają oni swojej kopii gry.

 

Materiały zebrane w grze posłużą graczom do zagłębienia się w świat mody – pozwolą na zakup stylowych strojów dla Linka w sklepie Madame Couture. Stroje pozwalają Linkowi na skorzystanie ze specjalnych bardzo przydatnych umiejętności. Fani The Legend of Zelda na pewno docenią rzeczy takie jak „Strój Gorona” (“Goron Garb”) dzięki któremu można pływać w lawie czy „Kostium Zory” (“Zora Costume“) przyspieszający pływanie inspirowane postaciami z serii. Aby jak najlepiej poradzić sobie z 32 dostępnymi planszami, warto wypróbować wszystkie dostępne do zdobycia stroje, których jest aż 36.


Jeśli chcesz pochwalić się innym umiejętnościami pracy zespołowej, możesz uzyskać aparat od Photo Bro zarządzającego Galerią Miiverse i zrobić zdjęcie swojej drużynie podczas przemierzania Drablandów. Wysyłając je na Miiverse można nawet odblokować pieczątki odpowiadające dostępnym w grze strojom do wykorzystania przy tworzeniu swoich rysunków.

Już 23 października zrekrutuj dwóch najdzielniejszych przyjaciół, z którymi uratujesz Hytopię rozwiązując wymagające zagadki w grze The Legend of Zelda: Tri Force Heroes na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj rozszerzony zwiastun gry dostępny na kanale YouTube Nintendo UK (dostępny w języku angielskim).

* Wymagany szerokopasmowy dostęp do Internetu.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: www.nintendo.pl                                   

Strona internetowa ConQuest entertainment: www.cqe.pl                                  

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.