Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

6. 2. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Dołącz do Mario i jego przyjaciół w demonstracji atletycznych zdolności w piłce nożnej, tenisie, golfie, baseballu oraz wyścigach konnych w grze Mario Sports Superstars, która będzie miała premierę w Europie na konsole Nintendo 3DS 10 marca. Gracze mogą sami brać udział w wielu turniejach dla jednego gracza w każdym sporcie. Mogą także rywalizować z przyjaciółmi, używając trybu multiplayer zarówno lokalnie, jak i online. Tego samego dnia wypuszczona zostanie seria 90 kart amiibo Mario Sports Superstars, które dostępne będą w paczkach po pięć i będą mogły zostać użyte, aby ulepszyć zdolności postaci w grze. Fani, którzy kupią pierwsze wydanie* gry w swoim sklepie, dostaną losowo wybrane karty amiibo razem z grą.

Dzięki pięciu pełnowymiarowym grom sportowym, w grze Mario Sports Superstars każdy znajdzie coś dla siebie. Fani piłki nożnej będą rozgrywać pełne mecze z 11 zawodnikami po każdej stronie, i będą musieli doprowadzić do perfekcji zarówno taktykę drużynową, jak i umiejętności indywidualne, aby odnieść zwycięstwo. Fani serii gier Mario Golf oraz Mario Tennis są już zaznajomieni z klasyczną rozgrywką oferowaną przez gry z tenisem oraz golfem w tej produkcji, które zostały stworzone przez Camelot Software Planninc. Fani baseballu będą musieli popracować nad techniką rzucania oraz odbijania piłki. Zawodnicy o mocnym rzucie, tacy jak Bowser, będą ustawiali się, aby wybić ją z parku w pierwszym Mario-tytule od ponad 10 lat związanym z baseballem w Europie. W wyścigach konnych, aspirujący dżokeje będą musieli wskoczyć na siodło, przeskakiwać przez przeszkody i galopować do mety, aby zdobyć tytuł zwycięzcy. Zbieranie marchewek po drodze odnowi staminę, a zbieranie gwiazdek pozwoli na użycie specjalnej techniki Star Dash, która zwiększy szanse na wygraną. Gracze mogą pokazać także swoją opiekuńczą stronę, odwiedzając swoje ulubione konie w trybie stajni. Głaskając, karmiąc i czesząc konia, gracze mogą zbudować z nim specjalną więź, która pomoże im uzyskać przewagę na torze wyścigowym.

Każdym z pięciu sportów w Mario Sports Superstars można cieszyć się w trybie dla jednego gracza, w lokalnym trybie multiplayer oraz online. W trybie dla jednego gracza można przejść poradniki oraz wyzwania, aby poprawić swoje umiejętności przed wzięciem udziału w szeregu turniejów na każdym poziomie trudności. Tryb multiplayer pozwala fanom sportu na rywalizację z rodziną i przyjaciółmi, zarówno lokalnie, jak i online. Jest także opcja wyzwania graczy z całego świata o podobnym poziomie umiejętności.

Niezależnie od tego czy wolisz siłę czy precyzję, w Mario Sports Superstars do wyboru znajdziesz 18 postaci – 16 dostępnych jest od początku, a dwie następne można odblokować, ukańczając specjalne turnieje i wyzwania. Seria 90 kart amiibo Mario Sports Superstars (5 kart na każdą postać) wykorzystuje ten szeroki wachlarz postaci i pozwala graczom na odblokowanie silniejszych wersji każdej postaci w każdym sporcie. Przykładając karty amiibo Mario Sports Superstars do czytnika**, gracze mogą odblokować wersję Star danej postaci w danym sporcie. Postać Star ma mocniejsze statystyki niż jej normalny odpowiednik, co daje przewagę w danej konkurencji. Przykładając trzy karty, gracz może wziąć udział w trybie Road to Superstar. Ukończenie tego trybu pozwoli na zdobycie tytułu Superstar dla swoich postaci, który jeszcze bardziej ulepszy ich statystyki. Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się swojej podróży do zostania gwiazdą sportu, pierwsze wydanie* gry jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ zawiera ono grę Mario Sports Superstars oraz jedną losowo wybraną kartę amiibo, co pozwoli graczom na rozpoczęcie swojej kolekcji przed innymi.

Pięć pełnowymiarowych sportowych gier, lokalny oraz online multiplayer oraz nowa seria 90 kart amiibo do kolekcjonowania oraz wymieniania się. Mario Sports Superstars zapewni nieskończoną sportową rozrywkę dla wszystkich, kiedy przybędzie na konsole Nintendo 3DS 10 marca

*Egzemplarze pierwszego wydania gry oznaczone są na opakowaniu napisem “Zawiera jedną losowo wybraną kartę amiiboTM!”

 

**Posiadacze New Nintendo 3DS oraz New Nintendo 3DS XL mogą przyłożyć kartę amiibo bezpośrednio do konsoli, podczas gdy posiadacze Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL lub Nintendo 2DS mogą użyć do tego czytnika NFC 3DS (sprzedawany oddzielnie).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.