Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

25. 8. 2014, Nintendo 3DS, nowości
 

Limited Edition wraz z konsolą pojawi się również z cyfrową kopią gry Super Smash Bros. na Nintendo 3DS. Gra będzie pierwszą przenośną wersją z serii, umożliwiając rywalizację aż czwórki graczy w trybie local czy on-line z takimi postaciami jak: Mario, Link, Samus, Sonic, Pikachu i nowo ogłoszonym Meta Knight oraz Mega Man, Little Mac, PAC-MAN i Palutena. Po raz pierwszy gracze będą mogli skorzystać ze swojej postaci Mii.

Przebijcie się przez Smash Run-nowy tryb na Nintendo 3DS, który umożliwi wam nadzorowanie swojego pola walki i pokonywanie rywali. Pozostaw wrogów za sobą! Możecie się doskonalić za pomocą Target Blast, gdzie będziecie mogli zaatakować za pomocą bomby, która wywoła reakcję łańcuchową, zyskując jak najwięcej punktów.

Rywalizacja ze znajomymi w trybie local lub on-line. czy z przypadkowymi graczami z całego świata w opcji on-line w trybie “For Fun” i “For Glory” zagwarantuje wam niesamowite przeżycia z Super Smash Bros. . To niesamowity sposób na to, jak się rozprawić z długą listą rywali, którzy powrócą do gry. Będziecie mogli zademonstrować swoją waleczność w Super Smash Bros. Nintendo 3DS Limited Edition Pack, który ukaże się wraz z grą Super Smash Bros. na Nintendo 3DS w Europie już 3 października 2014 r.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.