Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

3. 4. 2014, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

Zaczarowana historia o gigancie Dreamstalku i porwaniu króla rozpocznie się już 16 maja, kiedy to ukaże się nowa gra Kirby: Triple Deluxe na konsoli z rodzaju Nintendo 3DS. Aby różowy bohater godnie powrócił, dziś Nintendo poinformowało o nowym, kolorowym wariancie Nintendo 2DS, który będzie połączeniem różowego i białego, co pozwoli fanom zaprezentować Kirbiego nawet  w trakcie podróży.

 

Nintendo 2DS Pink + White ukazuje się w tym samym terminie co gra Kirby: Triple Deluxe, czyli 16 maja. Kirby będzie sie stylowo prezentować w różowym designu z białymi prążkami po boku i z białym tyłem. Ukazaniu się tego wariantu konsoli będzie towarzyszyć również srebrne puzderko na Nintendo 2DS, które będzie do dostania osobno.

 

Nintendo 2DS ukazało się w  październiku 2013 i zachowało wiele elementów konsoli Nintendo 3DS, wraz z intuicyjnymi kontrolerami, bezprzewodową łącznością, umożliwiając dostęp do lokalnego on-line multiplayera, e-sklepu Nintendo i innych. Korzystna cena  umożliwi graczom skorzystanie z obszernego katalogu gier (we wszystkie gry Nintendo 3DS można zagrać na 2D) oraz zasmakowanie w wyjątkowych przeżyciach połączonych z przenośnymi konsolami Nintendo.

Idealnym dopełnieniem tej konsoli jest nowa gra: Kirby: Triple Deluxe, która zapewni graczom przeżycia pełne wielobarwnych poziomów i nieprzyjaciół. Niektórzy z nich dostarczą Kirbiemu unikatowych zdolności, które nasz bohater „wciągnie“. Szereg tych „skopiowanych“ umiejętności wpłynie na nowy wygląd Kirbiego oraz całą masę specjalnych ulepszeń i kombinacji. Szczególnie magiczną sprawnością jest„ Hypernova“, którą zyskacie  po odnalezieniu i zjedzeniu magicznego owoca. Chodzi o  ulepszoną wersję przejętych umiejętności, które umożliwią Kirbiemu pokonać większe przeszkody, a nawet całe odcinki danego poziomu gry. 

Oprócz grania w Kirbiego i odkrywania zagadki porwanego króla Dedede, gracze mogą wyszukać w grze ponad 250 breloczków, bedących chlubą serii o Kirbim. Potem można się wymieniać breloczkami z przyjaciółmi za pomoca funkcji StreetPass. Rozmaite systemy w grze, jak np. Dedede’s Drum Dash, dodają Kirbiemu całkiem nowego wymiaru. Będąc królem Dedede, graczę będą musieli się liczyć z rytmicznie ograniczonymi czasowo poziomami, które sa wsparte przez melodie z gier o Kirbim. Dla fanów gry i  większej ilości graczy został stworzony konkursowy tryb Kirby Fighters. Możecie go wypróbować w ramach singleplayera już w 4 graczy za pomoca funkcji Download Play, którą maja do dyspozycji systemy z rodzaju Nintendo 3DS (wymagana jest tylko 1 kopia gry).

 

Od16 maja Nintendo 2DS będzie różowe! Kolorowy wariant Pink + White będzie dostępny tego samego dnia, co nowa przygoda o Kirbim– Kirby: Triple Deluxe. Gra ukaże się ekskluzywnie na konsolę z rodzaju Nintendo 3DS. Jeśli chcecie odkryć jakie eskapady czekają na fanów Kirbiego, obejrzyjcie nowy trailer, w którym możecie zapoznać się z urywkiem kolorowej wersji Nintendo 2DS.

 

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.