Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

24. 6. 2020, Switch
 

Firma Nintendo przedstawiła i jednocześnie wydała fitness tytuł Jump Rope Challange, który został opracowany na Unity enginu i można go pobrać bezpłatnie aż do końca września. Był napisany od podstaw w ciągu kilku ostatnich tygodni podczas globalnego kryzysu zdrowotnego przez japońskich programatorów w zaciszu ich domów.

Weź do ręki kontroler Joy-Con i wyobraź sobie, że jest to skakanka na której możesz skakać każdego dnia. Na skakance może skakać nawet dwóch graczy jednocześnie jeśli każdy z nich trzyma w ręce jeden Joy-Con. Obaj tak mogą podjąć wyzwanie stu skoków dziennie. Znajdź każdego dnia trochę czasu na sport i skacz razem z Jump Rope Challenge. Gra będzie dostępna na Nintendo eShop bezpłatnie do końca września.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.