Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

15. 6. 2015, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

9 czerwca 2015 – Nintendo of Europe i SEGA of Europe potwierdziły dzisiaj zawarcie nowej umowy dystrybucyjnej nadchodzącej gry Sonic Boom: Fire & Ice, stworzonej wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS, której europejska premiera odbędzie się zimą bieżącego roku. Na mocy tego porozumienia Nintendo of Europe będzie odpowiadało za sprzedaż, marketing i dystrybucję gry na terenie Europy, podczas gdy SEGA of Europe pozostanie jej wydawcą.

Sonic Boom: Fire & Ice to stworzona przez Sanzaru Games Inc. gra dla jednego gracza, w niektórych miejscach umożliwiająca rozgrywkę wieloosobową. Jej główne postaci, wydarzenia i inne elementy zostały zaczerpnięte ze świata Sonic Boom. Sonica i jego przyjaciół będzie można spotkać w znajomym środowisku podczas kolejnej przygody, mającej na celu walkę z Doktorem Eggmanem oraz zupełnie nowym super złoczyńcą, D-Fektem. Drużyna super-szybkiego niebieskiego jeża odwiedzi wiele znanych i nieznanych miejsc, które zbada z prędkością błyskawicy, a na końcu uratuje świat.

Aby zapewnić graczom zupełnie nowe doświadczenie, w Sonic Boom: Fire & Ice znajdzie się wiele ognia i lodu, co sprawi, że postacie będą mogły wykorzystać nowe umiejętności w specjalnych ruchach i interakcjach z otoczeniem. Możliwy będzie także wybór pomiędzy przejściem gry na pełnym przyspieszeniu lub trochę wolniej, co pozwoli na dokładniejsze zbadanie świata i rozwiązanie zagadek logicznych.

Kolejną nowością w tej odsłonie serii są Wyścigi Botów (Bot Racing), dodatkowa gra powiązana z główną linią fabularną, umożliwiająca zmierzenie się ze sobą wielu graczy. Głównym celem w Wyścigach Botów jest bycie pierwszym i osiąganie wielkich prędkości przy pomocy dostępnych do odblokowania Botów, których wygląd nawiązuje do poszczególnych postaci. Dzięki nim możliwe będzie ściganie się z przyjaciółmi na różnorodnych trasach i torach.

Jeż Sonic pojawił się po raz pierwszy w grze wideo wydanej w czerwcu 1991 i bardzo szybko stał się postacią kultową dla całego pokolenia graczy. Sonic, którego znakiem rozpoznawczym jest bieganie z olbrzymią prędkością oraz bycie na luzie, stał się światowym fenomenem, zapewniając sobie ponad 140 milionów kupionych w sklepach stacjonarnych lub w formie cyfrowej gier wideo na konsole, komputery, telefony komórkowe i tablety. Kultowy bohater SEGA-i osiągnął także olbrzymi sukces licencyjny w wielu dziedzinach, co zaowocowało pojawieniem się wielu zabawek, artykułów odzieżowych, komiksów i animacji nim inspirowanych.

 

Gra Sonic Boom: Fire & Ice na konsole z rodziny Nintendo 3DS pojawi się w całej Europie już zimą bieżącego roku.

 

Więcej informacji (w języku angielskim):

Strona internetowa Nintendo 3DS: http://www.nintendo.co.uk/nintendo3ds

Nintendo 3DS (UK) na Facebooku https://www.facebook.com/nintendo3dsuk
Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.