Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

4. 10. 2016, gry, Nintendo 3DS
 

Wejdź do magicznego miasta Castleton i zamieszkaj ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya już 14 października, kiedy swoją europejską premierę będzie miała gra Disney Magical World 2 na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Przeżyj przygodę z Elsą i Olafem, wypłyń w morze z Małą Syrenką i pomóż ponad 100 popularnym postaciom Disneya, mieszkając w przepięknym mieście Castleton.

 

W Disney Magical World 2 gracze mogą stworzyć nowe awatary lub zaimportować swoje Mii, aby przeprowadzić się do miasta Castleton, w którym ich sąsiadami będą postacie Disneya takie jak Miki, Minnie, Goofy i Kaczor Donald. W Castletonie można znaleźć kilka sklepów i tereny zamkowe, a także uzyskać dostęp do czterech zupełnie nowych światów inspirowanych klasycznymi filmami Disneya: Kraina lodu, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Lilo i Stitch oraz Mała syrenka. Kiedy gracze dobrze poznają swoje otoczenie, będą mogli odwiedzić sześć disneyowych światów i pomagać mieszkańcom Castletonu.

 

W Castletonie i połączonych z nim disneyowymi światami jest wiele do zrobienia. Gracze mogą, na przykład, tworzyć przedmioty, surfować czy po prostu udekurować swoje nowe domy. Istnieje również możliwość założenia własnej kawiarni, w której każdy może zdecydować jakie jedzenie chce sprzedować, a następnie udekorować ją zgodnie ze swoim gustem, dobrać meble inspirowane motywami Disneya, zdecydować jakie stroje powinna zakładać obsługa i wybrać muzykę, która ma umilać czas klientom. Po uruchomieniu kawiarni możliwe będzie nawet organizowanie przyjęć, na które przyjdą różne postacie Disneya. Wraz z upływem czasu zostaną odblokowane kolejne przedmioty i dekoracje. Przedsiębiorczy mieszkańcy Castletonu mogą się im bliżej przyjrzeć w zupełnie nowym zwiastunie zatytułowanym A Wonderful Life (w języku angielskim).

 

Z obszaru zamkowego Castletonu można przenieść się do sześciu światów, takich jak Hawaje z Lilo i Stitcha, Stumilowy Las z Kubusia Puchatka i Arendelle z Krainy lodu. Gracze zmierzą się w nich z ponad 100 epizodami i będą rzucać potężne zaklęcia magiczną różdżką w celu pokonania przeciwników, aby pomoć swoim disneyowym przyjaciołom.  Osoby, które chcą odpocząć od akcji, mogą dołączyć do Kubusia i zasadzić nasionka na grządkach Królika, a następnie zebrać plony i wykorzystać je jako materiały. Zapylenie krzyżowe umożliwi uzyskanie rzadkich roślin i warzyw.

 

Nowością w Disney Magical World 2 są Magiczne Marzenia (Magical Dreams), specjalne wydarzenia przypominające parady, w których można wziąć udział po ukończeniu Puzzli Marzeń (Dream Puzzles). Elementy Puzzli Marzeń można uzyskać od mieszkańców Castletonu po porozmawianiu z nimi lub wymienić na nie Migoczące Kamienie (Twinkle Stones) zebrane przez graczy podczas ich przygód.

 

Disney Magical World 2 pozwala graczom na ożywienie ich światów dzięki trybom multiplayer i funkcjom online. Mogą oni odwiedzić innych w trybie gry lokalnej (Local Play), a nawet pojawić się w miastach mijanych osób dzięki StreetPassowi. Gra wieloosobowa pozwala na zdobycie medali, które można zamienić na rzadkie przedmioty. W Castletonie będą również organizowane różne wydarzenia sezonowe, umożliwiające zdobycie kolejnych medali.

 

Granie w Disney Magical World 2 na tej samej konsoli z rodziny Nintendo 3DS, na której znajduje się zapisany stan gry Disney Magical World sprawi, że w nowej grze otrzyma się złoty balon i kupon zniżkowy do wykorzystania w Markecie McKwacza (McDuck's).

 

Przygotuj się na magiczną podróż przez wiele światów ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya już 14 października, kiedy odbędzie się premiera gry Disney Magical World 2 na konsole z rodziny Nintendo 3DS.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.