Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

16. 11. 2023, nowości, Switch
 

Już jutro, wraz z premierą gry Super Mario RPG na Nintendo Switch, będziesz mógł zgromadzić drużynę niespodziewanych bohaterów i wyruszyć na niesamowitą wyprawę, aby naprawić spełniającą życzenia Star Road. Pierwotnie wydana tylko w Japonii i Ameryce Północnej na Super NES, pierwsza w historii gra RPG z Mario została ulepszona na Nintendo Switch, zyskując zupełnie nową grafikę. Gra oferuje również szereg innych nowych funkcji, w tym potężne potrójne ruchy (Triple Moves), które gracze mogą wyzwolić w walce. Aby dokładniej przyjrzeć się temu, co gra ma do zaoferowania, zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna A Deep Dive Into Super Mario RPG.

Historia gry rozpoczyna się w momencie, gdy Bowser jak zwykle nie próżnuje – porwał księżniczkę Peach, więc Mario rusza jej na ratunek. Niestety podczas walki w zamku Bowsera pojawi się jeszcze większy złoczyńca – Exor the Giant Sword. Zderza się on z fortecą, przerywając Star Road i powodując tak potężne wstrząsy, że wszyscy wylatują w powietrze. Teraz Mario musi odnaleźć księżniczkę Peach, zdobyć nowych sojuszników i odkryć niecne plany Smithy Gang, zanim będzie za późno.

Podczas swoich wędrówek gracze napotkają postacie o podobnych poglądach, które dołączą do misji. Od przyjaznego Mallow po tajemniczego Geno... i najbardziej nieprawdopodobnego sojusznika ze wszystkich – wielkiego, złego Bowsera! Każdy członek drużyny ma do dyspozycji unikalne umiejętności specjalne. Razem nasi bohaterowie będą musieli stawić czoła licznym, przypominających broń członkom Smithy Gang, którzy dążąc do dominacji nad światem rozpętali swoje metaliczne zagrożenie. Uważaj na Goomby, Koopa Troopy i wszystkich innych, którzy połączyli z nimi siły.

W turowych bitwach gracze będą musieli w odpowiednich momentach naciskać przyciski z poleceniami akcji, aby zwiększyć zadawane lub zmniejszyć otrzymywane obrażenia. Idealne wyczucie czasu ataku spowoduje jednoczesne uszkodzenie wszystkich wrogów; zrobienie tego podczas obrony całkowicie zapobiegnie obrażeniom. Każde udane polecenie napełnia wskaźnik akcji. Po zapełnieniu go gracze mogą wyzwolić niezwykle potężny potrójny ruch. W zależności od składu aktualnej drużyny, ruch będzie się zmieniał, więc gracze mogą eksperymentować z różnymi kombinacjami postaci.

Również przedmioty przydadzą się podczas bitwy. Gracze mogą ich używać do przywracania Flower Points (potrzebnych do używania tzw. Specials), leczenia członków drużyny, a nawet usypiania wrogów. Broń i zbroje również mogą zapewnić drużynie dodatkową moc. Dzięki nim można wzmocnić podstawowe ataki, zwiększyć różne statystyki i nie tylko. Co więcej, nowo dodany tryb trudności Breezy sprawia, że gra jest dostępna dla graczy na wszystkich poziomach doświadczenia i można ją przełączyć w dowolnym momencie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.