Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 5. 2017, gry, nowości, Switch, Wii U
 

Gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild zdobyła międzynarodowe uznanie i jest chwalona zarówno przez krytyków, jak i graczy, jako najlepsza gra Nintendo w historii. Ta ogromna przygoda w otwartym świecie wkrótce dostanie jeszcze bardziej wciągającą zawartość, dzięki Expansion Pass – składającej się na dwa zaplanowane DLC zarówno na Nintendo Switch, jak i  Wii U. Pierwsza paczka nazywa się  The Legend of Zelda: Breath of the Wild – The Master Trials, a jej premiera zaplanowana jest na lato tego roku. Druga z nich pojawi się zimą 2017, a obie dostać można jedynie w zestawie, który kosztuje 19,99 euro. Pierwsza paczka z zawartością doda Trial of the Sword oraz stanowiący wyzwanie tryb Hard Mode, a także inne zabawne i przydatne opcje.

           

Dodatkowo, już dzisiaj dostępna jest darmowa aktualizacja oprogramowania, która pozwoli graczom doświadczyć gry w jednym z dziewięciu języków, łącznie z Japońskim, jednocześnie zachowując angielskie napisy.

Poniżej znajduje się opis funkcji, które oferuje The Legend of Zelda: Breath of the Wild – The Master Trials:

 

·Trial of the Sword: Wchodząc do tej lokacji możesz sprawdzić się w nowej próbie Trial of the Sword (znanej wcześniej jako „Cave of Trials”), gdzie przeciwnicy pojawiają się jeden po drugim. Link zaczyna bez żadnej zbroi ani broni, a jeśli pokona wszystkich przeciwników w danym pomieszczeniu, może przejść do następnego. W Trial of the Sword znajdzie się około 45 pomieszczeń, w których mogą sprawdzić się gracze. Kiedy Link przejdzie wszystkie próby, obudzi się moc Master Sword, który już zawsze będzie świecił się podczas walki.

·Hard Mode: Fani czekający na nowe wyzwania ucieszą się z nowego trybu Hard Mode. W Hard Mode „poziomy” przeciwników zostaną zwiększone (przykładowo, czerwone Bokobliny staną się niebieskie), a na swojej drodze spotkać można także wysoko-poziomowych przeciwników, których nie da się znaleźć w innych trybach. Potwory będą w trakcie walki powoli regenerowały życie, co zmusi graczy do szybszego ich pokonywania. Z większą łatwością zauważą też Linka, co utrudni zakradanie się. Dodatkowo, po całym Hyrule rozproszone zostaną latające na balonach deski. Po dotarciu do nich gracz może pokonać przeciwników i zdobyć czekający tam skarb.

·Hero’s Path Mode: Zwiedzanie Hyrule jest ekscytujące, ale w tak wielkim świecie graczom czasami trudno zapamiętać, gdzie już byli. Aby pomóc im w śledzeniu postępów, nowy tryb Hero’s Path Mode będzie dokumentował każdy krok gracza i zaznaczał jego ścieżkę na mapie zielonym kolorem. Obrana droga będzie śledzona przez ostatnie 200 godzin gry, a oprócz tego pojawi się opcja obserwowania kroków na linii czasu. Śledzenie dzieła także wstecz, więc gracze, którzy już spędzili wiele godzin przez Zeldą, będą mogli dowiedzieć się, gdzie już byli. Opcja ta pomoże znaleźć różne lokacje, o których zapomnieli gracze oraz zgubione gdzieś po drodze Świątynie.

·Korok Mask: Po znalezieniu maski Korok Mask gracze łatwiej będą mogli znaleźć ukryte Koroki podczas swojej podróży. Ubrana maska trzęsie się, kiedy w pobliżu znajduje się Korok.

·Travel Medallion: Gdzieś w świecie gry ukryta zostanie nowa skrzynia ze skarbem, w której znajdzie się Travel Medallion. Z tym medalionem gracze mogą stworzyć tymczasowy punkt podróży na mapie, w miejscu, w którym obecnie stoją. Link może dzięki niemu przenieść się w to miejsce, kiedy znajdzie taka potrzeba. Jednocześnie na mapie można zarejestrować jedynie jeden punkt podróży za pomocą Travel Medallion.

·Nowy ekwipunek: Osiem nowych części ekwipunku inspirowanych poprzednimi postaciami oraz grami w serii zostanie dodanych do The Legend of Zelda: Breath of the Wild w pierwszej paczce DLC. Będą to elementy związane z bohaterami i grami takimi jak Midna, Tingle, Phantom oraz Majora’s Mask.

 

Więcej informacji o drugiej paczce DLC pojawi się wkrótce. Wszystkie DLC dostępne są zarówno na wersję Nintendo Switch, jak i Wii U. Szczegóły dotyczące gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild znaleźć można pod adresem: https://www.nintendo.co.uk/breathofthewild.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.