Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 9. 2015, gry, nowości
 

Świętuj 30-lecie serii Super Mario Bros. tworząc swoje własne plansze w uniwersum Mario i dziel się nimi z graczami na całym świecie.
10 września 2015 – Już w najbliższy piątek, 11 września, najnowsza inkarnacja serii Super Mario Bros. uderzy na Wii U w postaci Super Mario Maker – jedynej w swoim rodzaju gry, która pozwala graczom puścić wodze fantazji i tworzyć swoje własne plansze w uniwersum Super Mario.

Seria Super Mario Bros. sprzedała się dotąd w liczbie ponad 310 milionów sztuk na całym świecie, a Mario – jedna z najbardziej rozpoznawalnych ikon branży rozrywkowej na świecie – stał się jej nieodłączonym symbolem. Wraz z premierą Super Mario Maker po raz pierwszy w historii przyjaciele i znajomi będą mogli grać w Super Mario na planszach, które zbudowali dla siebie nawzajem! Dzięki specjalnemu edytorowi wypełnionemu po brzegi ulubionymi przeciwnikami, przedmiotami i lokacjami z uniwersum Mario, gracze będą dzielić się swoją twórczością za pośrednictwem sieci, jednocześnie korzystając z praktycznie niewyczerpanego źródła nowych plansz i oceniając projekty innych graczy z całego świata.

Choć gracze w Europie położą swoje ręce na Super Mario Maker jutro, gra już teraz doczekała się wielu pozytywnych recenzji.
Super Mario Maker będzie dostępne w formie pudełkowej oraz cyfrowo poprzez sklep Nintendo eShop na Wii U, jednak gracze będą mieli również wiele innych możliwości, aby dołączyć do grona zapalonych twórców:

•    Zestaw Super Mario Maker Wii U Premium: zawiera konsolę Wii U Premium w kolorze czarnym, fizyczną kopię gry Super Mario Maker, Artbook w twardej oprawie oraz figurkę amiibo Mario w klasycznym barwach pochodzącą z Kolekcji 30-lecia Mario.
•    Zestaw Super Mario Maker Limited Edition: zawiera fizyczną kopię gry Super Mario Maker, Artbook w twardej oprawie oraz figurkę amiibo Mario w klasycznym barwach pochodzącą z Kolekcji 30-lecia Mario.

Figurka amiibo Mario w klasycznych barwach (Kolekcja 30-lecie Mario) będzie dostępna w sklepach również osobno począwszy od 11. września, zaś 23. października trafi do sprzedaż wariant figurki w barwach współczesnych.

Premiera Super Mario Maker zbiega się ze szczególną datą 13. września, kiedy to gracze z całego świata będą świętować 30-lecie serii Super Mario Bros. Z okazji trzech dekad, które minęły od japońskiej premiery gry Super Mario Bros. w roku 1985 – a także aby uświetnić wszystkie niezapomniane przygody Mario i jego niezliczone zwycięstwa nad nikczemnym Bowserem – Nintendo uruchomiło specjalną stronę 30-lecia Super Mario Bros., na której fani mogą zapoznać się z kultowymi momentami z historii serii.

Shigeru Miyamoto – pomysłodawca i twórca serii Super Mario – osobiście zaangażował się w wyjaśnienie tajemnic, które dręczyły fanów Mario od lat. Jego jedyny w swoim rodzaju film pt. “Mario Myths with Mr Miyamoto”/”Shigeru Miyamoto i Tajemnice Mario” można obejrzeć na oficjalnych kanałach Nintendo w serwisie YouTube.

Dzięki Super Mario Maker po raz pierwszy w 30-letniej historii serii to gracze ustalają zasady! Mogą zapełnić planszy dziesiątkami Bowserów; za pomocą dostępnego w grze Mystery Mushroom zamienić Mario w inne postacie Nintendo, takie jak Pikmin, Link, czy Wii Fit Trainer; a nawet stworzyć unikatowe efekty dźwiękowe i uświetnić nimi własnoręcznie zaprojektowane plansze!  Wraz z piątkową premierą wszyscy gracze, którzy zakupią fizyczną kopię gry, otrzymają specjalny Artbook w twardej oprawie, dzięki któremu jeszcze lepiej poznają nieskończone możliwości, jakie oferuje Super Mario Maker.

Więcej informacji o Super Mario Maker można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.