Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

8. 2. 2019, nowości, Smart Dom, UMAX
 

Inteligentne gniazdka U-Smart Wifi Plug Mini i Duo są zaprojektowane do sterowania urządzeniami elektrycznymi do 16A przez Internet skądkolwiek zechcesz. Połączenie z siecią WiFi jest bardzo łatwe i wszystko ustawisz w ciągu kilku sekund. Gniazdko umożliwia pomiar zużycia energii i nie brakuje też opcji ustawienia czasu wyłączenia i włączenia. Specjalna przykrywka w gniazdku zabezpiecza je przed dziećmi.

Pomiar zużucia energii

W aplikacji mobilnej U-Smart możesz kontrolować aktualne zużycie energii, całkowite zużycie w ciągu dnia, zużycie w ciągu miesiąca, a także grafy ze zużyciem według dni. 

Jedna aplikacja dla wszystkich urządzeń
Aplikacja mobilna U-Smart została zaprojektowana w duchu hasła „jedna aplikacja dla wszystkich urządzeń“ i oferuje wiele ustawień, łącznie z inteligentními scenami i udostępnianiem innym użytkownikom. Koncepcja oferuje zabezpieczone i zaszyfrowane połączenie z internetem i cloudem. System reaguje w ciągu milisekund, wszelkie operacje przebiegają bardzo szybko.

Smart sceny, automatyzacja, ustawienie planu włączania i wyłączania

Scen użyjesz przy sterowaniu większą ilością urządzeń. Np. dana scena może włączyć lub wyłączyć wszystkie określone gniazdka w danym miejscu lub w całym domu.
Automatyzacja oznacza sterowanie inteligentními urządzeniami przy spełnieniu określonego warunku. Np. jeśli temperatura w danym miejscu osiągnie określoną wartość, gniazdko się włączy, a z nim np. grzejnik elektryczny.
Możesz zaplanować, po jakim czasie gniazdko ma się włączyć lub wyłączyć.

W aplikacji można ustalić plan, w jaki dzień i o której godzinie urządzenie ma się włączyć lub wyłączyć.

Aplikacja po polsku

Aplikacja jest przygotowana dla Androida i iOS do pobrania i obsługuje również język polski. Jest rozwinięta z maksymalnym naciskiem na łatwe i intuicyjne sterowanie i komfort przy jej używaniu. Można udostępniać swoje urządzenia innym użytkownikom, zapraszając ich do aplikacji.

Obsługa poleceń głosowych i asystentów
Inteligentne gniazdko, czy aplikacja, obsługuje sterowanie głosowe (na razie po angielsku) przy pomocy Google Assistant i Amazon Alexa, można je też połączyć z IFTTT.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.