Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

16. 11. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, pokémon, pokémon moon, pokémon sun
 

Londyn, Wielka Brytania – 16 listopada 2016 – The Pokémon Company International i Nintendo zaprezentowały nowe informacje związane z najnowszymi grami z serii Pokémon, Pokémon Sun i Pokémon Moon, na konsole z rodziny Nintendo 3DS, które 23 listopada będą miały swoją europejską premierę.

 

Oficjalnie ujawniono następujące nowe Pokémony:

 

Diglett Alolański

Typ: ziemny/stalowy

Digglety Alolańskie, które są Pokémonami Kretami, żyją w pobliżu obszarów wulkanicznych, gdzie mają mało miejsc, w których mogą się ukrywać. Na ich głowach rozwinęły się przypominające włosy metalowe wąsy, które służą jako mechanizm obronny przydatny w wrogim środowisku wulkanicznym. Wąsy pozwalają im wyczuwać otoczenie bez potrzeby wystawiania ciała na powierzchnię ziemi. Diglett Alolański może dysponować umiejętnością Plączące Włosy (Tangling Hair), której wcześniej nie miał żaden inny Pokémon. Dzięki niej prędkość przeciwnika, który zaatakował ruchem uderzającym bezpośrednio, zostanie obniżona o jeden poziom.

 

Dugtrio Alolański

Typ: ziemny/stalowy

Dugtrio Alolański ewoluuje z Digletta Alolańskiego. Wąsy Dugtrio Alolańskiego rosną bardzo powoli przez całe życie, błyszcząc niczym złociste włosy. W regionie Alola Pokémon ten jest czczony jako wcielenie boga ziemi. Mieszkańcy regionu traktują go z wielką powagą. Usuwanie wąsów tego Pokémona jest surowo zabronione. Niektórzy ludzie wierzą, że Dugtrio Alolańskie wychodzą ze swoich nor w dniu, w którym wybuchnie wulkan.

 

Pokazano również następujące nowe Ultra Bestie:

 

UB-05 Glutton

Tę bestię cechuje zdumiewający apetyt. Jest ona w stanie całkowicie pochłonąć wszystko, co widzi przed swoimi oczami. Podobno pochłania nie tylko przedmioty, ale również ziemię, rzeki, a nawet morza. Niektórzy wierzą, że potrafi przetworzyć wszystko, co je, w czystą energię i zupełnie nic nie wydala. Nie wiadomo jednak czy to prawda, czy nie.

 

UB-03 Lighting

Kolejna Ultra Bestia znana jest jako UB-03 Lighting. Gracze dowiedzą się o niej więcej podczas swoich przygód w regionie Alola.

 

Pokazano również obrazek przedstawiający jeszcze jednego tajemniczego Pokémona, ale żeby odkryć kim on tak naprawdę jest, gracze będą musieli zagrać w jedną z gier, których premiera będzie miała miejsce 23 listopada!

 

Każdy z trzech Pokémonów, którego można wybrać jako swojego pierwszego partnera podczas podróży, ma ekskluzywny Ruch-Z możliwy do użycia dopiero po wyewoluowaniu do ostatniej formy. Są to następujące ruchy:

 

Ruch-Z: Najazd złowieszczych strzał (Sinister Arrow Raid)

Pokémon: Decidueye

Decidueye przecina powietrze lecąc z gradem strzał z piór, aby uderzyć w przeciwnika, po czym zadaje ostateczny cios przy pomocy strzał.

 

Ruch-Z: Złowrogi Moonsault (Malicious Moonsault)

Pokémon: Incineroar

Incineroar skacze wysoko w górę, aby wylądować prosto na przeciwniku, którego rani płomieniami tryskającym z ognistego pasa.

 

Ruch-Z: Oceaniczna Operetka (Oceanic Operetta)

Pokémon: Primarina

Primarina przy pomocy głosu steruje olbrzymim balonem, a następnie sprawia, że wybucha on tuż nad głową przeciwnika, zadając w ten sposób mnóstwo obrażeń.

 

Ruchy-Z to specjalne ruchy, z których Pokémony mogą korzystać, jeśli trzymają Kryształ-Z odpowiadający typowi danego ruchu. Ich efekty znacznie się różnią w zależności od tego czy są oparte na ruchach atakujących, czy też zmieniających status. Ruchy-Z oparte na ruchach atakujących są o wiele silniejsze niż standardowe ruchy, jednak ich całkowita moc zależy od mocy oryginalnego ruchu, na którym oparty jest dany Ruch-Z Ponieważ Ruchy-Z są niesamowicie silne, nie da się przed nimi całkiem ochronić przy pomocy ruchów, takich jak Ochrona (Protect) czy Wykrywanie (Detect)—mimo ich użycia Pokémon otrzyma pewne obrażenia. Jeśli wykorzystasz Moc-Z opartą na ruchu zmieniającym status, ruch zostanie zasilony przez dodatkowe efekty. Mają one różne formy, mogą na przykład zwiększyć atak, obronę i/lub szybkość Twojego Pokémona, uleczyć następnego wysłanego stworka i mieć inne funkcje!

 

 

Specjalny kod QR będzie dystrybuowany w Europie już od 6 grudnia za pośrednictwem aplikacji Pokémon TV. Po zeskanowaniu kodu w grze gracze otrzymają Mitycznego Pokémona Magearnę. Co więcej, gracze, którzy kupią grę Pokémon Sun lub Pokémon Moon i połączą się z Internetem w okresie od 23 listopada 2016 do 11 stycznia 2017 za pośrednictwem funkcji Mystery Gift (Tajemny Podarek) mogą otrzymać specjalnego Munchlaxa trzymającego Snorlium Z. Swoją przygodę możesz rozpocząć już teraz dzięki specjalnej wersji demo Pokémon Sun and Pokémon Moon Special Demo Version, która dostępna jest do pobrania za darmo w Nintendo eShop. Po premierze gracze będą mogli przesłać Greninję otrzymaną w wersji demo do pełnej wersji gry Pokémon Sun lub Pokémon Moon.

 

Zwiastun, w którym pokazano opisane wyżej nowe Pokémony i przedstawiono inne nowości, można obejrzeć pod linkiem: https://youtu.be/sQLMalOLa_w.

 

Aby uzyskać więcej informacji o nowych grach, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/SunMoon.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.