Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 9. 2016, gry, New Nintendo 3DS, Nintendo 3DS, nowości, pokémon, pokémon moon, pokémon sun
 

Londyn, Wielka Brytania – 9 września 2016 – The Pokémon Company International i Nintendo ujawniły ekscytujące  nowe informacje związane z najnowszymi grami z serii Pokémon, dostępnymi wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS, Pokémon Sun i Pokémon Moon, które 23 listopada będą miały swoją europejską premierę.

Do grona nowych Pokémonów dołączają:

Type: Null

Typ: normalny

Type: Null to Pokémon Syntetyczny, który został stworzony w celu zsyntetyzowania siły różnych Pokémonów, dzięki czemu miałby wykonywać misje wymagające stworka równie silnego, jak Pokémony znane z mitologii. Maska, którą ten Pokémon ma na głowie, to urządzenie używane w celu kontrolowania jego mocy. Type: Null to partner nowo ujawnionej postaci—Gladiona, małomównego członka Zespołu Skull, któremu szczególnie zależy na pokazaniu swojej siły w bitwach.

Jangmo-o

Typ: smok

Jangmo-o, Pokémon Łuskowaty, ma dumę wojownika i nigdy nie zaniedbuje swojego treningu. Jego celem jest stanie się silniejszym. Pokémon ten wykorzystuje łuski, które ma na głowie, zarówno jako broń, jak i w celach obronnych. Lubi żyć w trudnych warunkach, w miejscach takich jak kaniony, w których może trenować. 

Raticate Alolański

Typ: mroczny/normalny

Raticate'y w regionie Alola występują na obszarach miejskich, dzięki czemu mają o wiele bardziej kaloryczną dietę niż Raticate'y w innych regionach. Dzięki temu ich ciałą są potężne, ale stały się też o wiele grubsze. Gromadzą duże ilości jedzenia w swoich norach. Preferują świeże owoce i jedzenie bogate w składniki o wysokiej jakości. Raticate Alolański to Pokémon Totem podczas próby na Wyspie Melemele w Pieczarze Verdant w Pokémon Moon.

Ujawniono również zupełnie nowe postaciewystępujące w grach—członków Fundacji Aether, organizacji działającej w regionie Alola i przeprowadzającej  różne projekty badawcze. Ich siedziba znajduje się na Eterowym Raju (Aether Paradise), stworzonej przez Fundację sztucznej wyspie. Celem Fundacji Aether jest opiekowanie się zranionymi Pokémonami i zapewnienie im schronienia. Przedstawiamy wybranych członków Fundacji Aether:

Lusamine

Piękna Lusamine jest prezesem Fundacji Aether.

Faba

Znakiem rozpoznawczym Faby są jego wielkie zielone okulary przeciwsłoneczne. Faba jest drugą najważniejszą osobą w Fundacji Aether.

Wicke

Jako asystentka szefa Eterowego Raju, będącego oddziałem Fundacji, Wicke jest bardzo troskliwa i wspiera Fabę. Jest uwielbiana przez wszystkich pracowników Fundacji Aether.

 

Pracownicy Fundacji Aether

Pracownicy Fundacji Aether mają różne stroje służbowe zależnie od oddziału, w którym pracują.

W całym regionie Alola mówi się o tajemniczych stworzeniach, które posiadają wielką moc i mogą zagrażać ludziom i Pokémonom. To tak zwane Ultra Bestie (Ultra Beasts). Podobno istnieje wiele różnych Ultra Bestii. Wygląda na to, że Fundacja Aether zajmuje się ich badaniem; każdą z Bestii opisuje nazwą kodową. UB-01 to Ultra Bestia, której ciało stworzone jest z substancji przypominającej szkło. Nieustannie zmienia swój kształt, a jej ruchy przywodzą na myśl małą dziewczynkę. W UB-01 można zaobserwować coś na kształt instynktu przetrwania, ale nikt nie wie, czy ma własną wolę lub jakiekolwiek emocje.

Podczas zwiedzania regionu Alola w grach Pokémon Sun i Pokémon Moon, gracze napotkają na dwie znajome postacie, którymi są Dexio i Sina. Wystąpili oni wcześniej w grach Pokémon X i Pokémon Y jako asystenci profesora. Podarują Ci przedmiot zwany Zygarde Cube (Kostka Zygarde), przy pomocy której można zbierać Jądra Zygarde (Zygarde Cores) i Komórki Zygarde (Zygarde Cells) rozsiane po całym regionie Alola. Jeśli zbierzesz ich wystarczająco dużo, być może znalezienie Zygarde'a stanie się łatwiejsze!

W Pokémon Sun i Pokémon Moon zadebiutuje zupełnie nowa funkcja zwana Poké Finder. Ta funkcja pozwoli graczom na robienie zdjęć napotkanym Pokémonom. Jest ona ładowana do Rotom Dexa i może zostać wykorzystana w wybranych miejscach regionu Alola w celu robienia zdjęć Pokémonom. Zdjęcia te będą oceniane. Im wyższą ocenę dostaną, tym więcej funkcji, takich jak zoom, będzie dostępnych.

 

Ujawniono również ogromną różnicę między dwoma wersjami gry—Pokémon Sun i Pokémon Moon. W poprzednich generacjach niektóre Pokémony występowały tylko w jednej z dwóch wersji gier. Teraz dodatkowo gry będą różniły się od siebie porą dnia. Czas w w grach Pokémon Sun i Pokémon Moon jest powiązany z ustawieniami godziny konsoli Nintendo 3DS, ale między dwoma grami jest 12 godzin różnicy. W Pokémon Sun godzina dokładnie pokrywa się z tą ustawioną na konsoli, ale w świecie Pokémon Moon jest w tym samym czasie 12 godzin później. Niektóre Pokémony Totemy, które pojawiają się podczas prób, również będą różniły się od siebie w zależności od wersji. Gracze napotkają na różne Pokémony na tej samej drodze zależnie od pory dnia, co przekłada się na zupełnie inne doświadczenia zależnie od wybranej wersji gry.

 

Nowy zwiastun, w którym zaprezentowano te wszystkie nowe funkcje i Pokémony można obejrzeć pod linkiem: https://youtu.be/bCTj-04gfMM.

 

Aby uzyskać więcej informacji o nowych grach, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/SunMoon.
 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.