Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 8. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, pokémon, pokémon moon, pokémon sun
 

UJAWNIONO NOWE POKÉMONY Z GIER POKÉMON SUN I POKÉMON MOON – WISHIWASHI, PYUKUMUKU, MORELULL I KOLEJNE ALOLAŃSKIE WARIANTY POKÉMONÓW!

Przedstawiono również miejscowych złoczyńców, Zespół Skull

 

Londyn, Wielka Brytania, The Pokémon Company International i Nintendo ujawniło kilka nowych Pokémonów i postaci, które będzie można znaleźć w długo oczekiwanych grach wideo Pokémon Sun i Pokémon Moon, dostępnych wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Nowe stworki pojawią się w regionie Alola w ramach najnowszej generacji gier Pokémon, która zadebiutuje w Europie 23 listopada.

 

Zespół Skull

W regionie Alola grupa złoczyńców znana jako Zespół Skull sprawia wiele kłopotów. Jego członkowie kradną Pokémony innych ludzi, utrudniają przeprowadzanie prób i rozkoszują się we wszelkiego rodzaju złych uczynkach.

Szef Zespołu Skull: Guzma
Guzma to szef Zespołu Skull, który skupia wokół siebie wszystkich miejscowych rzezimieszków. Guzma koncentruje się na atakach i walczy bez litości. Wydaje się być silny, ale twierdzi, że „nigdy nie mógłby zostać kapitanem.” Wygląda też na to, że ma na pieńku z profesorem Kukui.

Admin Zespołu Skull: Plumeria
Plumeria jest nazywana w Zespole Skull starszą siostrą. To silna kobieta, która trzyma w ryzach członków Zespołu Skull i organizuje ich współpracę, niczym prawdziwa surowa starsza siostra. Zdaje się jednak dbać o tych, którzy są niżej od niej w hierarchii i nie odpuści nikomu, kto zadziera z jej podwładnymi.

Członkowie Zespołu Skull
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety z Zespołu Skull noszą czarne koszulki tank top z czaszkami. Te stroje nie są im nawet dostarczane – wszyscy członkowie Zespołu muszą kupować je sobie sami!

 

Do grona nowych Pokémonów dołączają:

Wishiwashi
Typ: wodny

Schooling (Ławica) to nowa umiejętność Wishiwashiego, której nie miał wcześniej żaden inny Pokémon. Pod pewnymi warunkami Wishiwashi zmieni formę podczas bitwy na Formę Ławicy.

Forma Solo
Samotny Wishiwashi jest malutki i słaby. Ma tylko dwadzieścia centymetrów długości, mierząc od głowy do ogona. Jest bardzo mały, nawet jak na Pokémona. Jendakże mieszkańcy regionu Alola mają go za przerażającego stworka. Kiedy Wishiwashi jest w niebezpieczeństwie, jego połyskujące oczy łapią światło i świecą się, wysyłając sygnał ratunkowy do swoich sojuszników.

Forma Ławicy
Pozornie słaby Wishiwashi jest zwany demonem morza ze względu na swoją brutalną Formę Ławicy. Po odebraniu sygnału ratunkowego Wishiwashi łączą swoje siły tworząc ogromną formację bitewną.

Pyukumuku
Typ: wodny

Turyści nie przypadają za Pyukumuku ze względu na ich wygląd i zwyczaje. Na plażach dla turystów istnieje możliwość podjęcia pracy tymczasowej, polegającej na zbieraniu Pyukumuku i wrzucaniu ich z powrotem do morza. Jednak niezależnie jak daleko od brzegu się je wyrzuci, zawsze wracają w to samo miejsce. Pyukumuku ma nową umiejętność, Innards Out (Wyrzucenie wnętrzności), której wcześniej nie miał żaden inny Pokémon. Sprawia ona, że po zemdleniu przeciwnikowi zadawane są obrażenia równe liczbie HP, którą Pokémon miał przed otrzymaniem ostatecznego ciosu.

Morelull
Typ: trawiasty/baśniowy

Morelulle to nocne Pokémony, które poruszają się na swoich korzeniach, przypominających nogi. Muszą się przemieszczać, bo ich pobyt w jednym miejscu i wyssanie wszystkich składników odżywczych z gleby doprowadziłoby do zwiędnięcia roślin z całej okolicy. Korzenie pozwalają im na nawiązanie kontaktu z innymi Morelullami i komunikowanie się z nimi.

Pokémony przystosowane do regionu Alola

Niektóre Pokémony przystosowały się do charakterystycznego mikroklimatu regionu Alola i przyjęły formy inne niż w pozostałych regionach. Pokémony te są zwane wariantami regionalnymi. Przyzwyczaiły się do życia w regionie Alola i żyją tam jak miejscowe stworki. Regionalne warianty Pokémonów mogą różnić się od swoich odpowiedników z innych regionów wyglądem, typami, a niekiedy nawet zwyczajami.

Meowth Alolański
Typ: mroczny

Meowth to Pokémon, który dawniej nie występował w regionie Alola. Przybył do niego w formie prezentu dla alolańskiej rodziny królewskiej. Tylko wybrani mogli go mieć jako swojego partnera. Mówi się, że Meowthy żyjące z rodziną królewską były rozpieszczane i wiodły życie pełne luksusu. Stały się przez to samolubne i pełne pychy. Doprowadziło to do zmiany ich formy.

Marowak Alolański
Typ: ognisty/duch

Marowaki w regionie Alola pocierają kośćmi o swoje czoła w celu podpalenia ich obu końców. Następnie kręcą tymi kośćmi przed sobą! Marowaki są nazywane przez mieszkańców regionu Alola zaklinaczami i wzbudzają wśród nich postrach, ponieważ są rzadko spotykane i mają przerażający wygląd.

Raichu Alolański
Typ: elektryczny/psychiczny

W Aloli Raichu mają dwa typy—elektryczny i psychiczny. W tym regionie są w stanie władać psychiczną mocą. Mogą ją skupić na swoich ogonach, aby surfować na nich unosząc się w powietrzu!

Nowy zwiastun, w którym zaprezentowano te nowe Pokémony i Zespół Skull, można obejrzeć pod linkiem: https://www.youtu.be/06bSt8nPLeg.

Aby uzyskać więcej informacji o nowych grach, odwiedź stronę Pokemon.com/SunMoon.
 

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: http://www.nintendo.pl                                  
Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl                                            
Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:
Strona internetowa Pokémon http://www.pokemon.com/
Strona internetowa Pokémon Sun i Pokémon Moon http://www.pokemon-sunmoon.com/

Pokémon na Facebooku https://facebook.com/pokemon
Pokémon na Twitterze https://twitter.com/pokemon
Pokémon na YouTube’ie https://www.youtube.com/pokemon
Pokémon na Instagramie https://www.instagram.com/pokemon

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo
Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope
Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo UK na YouTube'ie http://www.youtube.com/NintendoUK
Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope
Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.