Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

30. 11. 2016, nowości
 

Wyobraźcie sobie, jak zabawne będzie wkroczenie w przygodę Nintendo, która jest lepsza niż jej oryginalna wersja. Ogromne rośliny-piranie (Piranha Plants) obudzone do życia? Bloki, ulepszenia i wiele więcej dookoła was. No i Mario wraz ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi, którzy wprowadzą was w ten nieznany świat.

 

Wejdziecie w obszar w całości wypełniony ikoniczną rozrywką Nintendo: rozgrywką, bohaterami i złoczyńami. W dodatku, znajdzieie to wszystko w aż trzech parkach Universal dookoła świata. Zobaczcie więcej w oficjalnym filmowym ogłoszeniu na YouTube.

 

Kreatywni wizjonerzy stojący za legendarnymi światami oraz bohaterami Nintendo pracują razem z zespołami kreatywnymi, którym parki Universal zawdzięczają swoje atrakcje. Ich cel: obudzić do życia postaci, akcję i przygody kojarzone z grami Nintendo w parkach Universal. Dodatkowo, chcą zrobić to korzystając z nowych, innowacyjnych metod, które w pełni oddadzą odpowiedni klimat. Wszystkie przygody, których doświadczyliście na ekranach monitorów, znajdą się teraz dookoła was – w zapierający dech w piersiach sposób.

 

·         Obszary inspirowane Nintendo pojawią się w Universal Studios Japan, Universal Orlando Resort oraz Universal Studios Hollywood.

·         Będą one rozległe, immersyjne oraz interakcyjne. Znajdą się tam wysoko tematyczne, autentyczne miejsca pełne różnych atrakcji, sklepów oraz restauracji.

·         Goście poczują się tak, jakby byli w środku swoich ulubionych gier – tym razem w prawdziwym świecie.

·         Znajdzie się coś dla każdego, niezależnie od jego wieku czy doświadczenia w graniu.

·         Rozpoczęto już planowanie oraz prace nad tymi obszarami; zostaną otwarte w przeciągu kilku następnych lat.

 

Nowe tematyczne obszary pojawią się dzięki globalnej współpracy Universal Parks & Resorts z Nintendo – dwóch ikonam świata rozrywki. Parki Universal tworzą niezwykle popularne rodzinne miejsca odpoczynku dla miliona ludzi, używając do tego znanych bohaterów i historie oraz innowacyjną technologię. Nintendo tworzy niesamowite gry pełne ujmujących opowieści i miłych postaci.

 

Każdy park rozrywki Universal ogłosi szczegóły swoich obszarów Nintendo. Pierwsze takie ogłoszenie pojawi się już wkrótce.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.