Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 6. 2022, Switch
 

Mario Strikers: Battle League Football właśnie pojawia się na Nintendo Switch prezentując Strike – sport pięciu na pięciu, zachęcający do szaleństwa i czynienia wszystkiego, co konieczne dla wygranej. To jak piłka nożna, gdyby nie było w niej sędziego i reguł.

W Mario Strikers: Battle League Football gracze mogą wybierać spośród ulubionych bohaterów z Grzybowego Królestwa, w tym Mario, Peach, Donkey Konga oraz Toada, i grać lokalnie* z maksymalnie ośmioma graczami lub wziąć udział w rozgrywkach online.** Gracze mogą użyć opcji Team Tackle i pomóc koledze z drużyny pokonać przeszkodę, powalić przeciwników lub złapać Strike Orb, aby wyzwolić Hyper Strike i zdobyć dwa punkty strzelając gola. W Strike nie ma fauli – więc bez trudu możesz sprawić, by drużyna przeciwna pożałowała, że stanęła na twej drodze!

Nawet bez zasad najważniejsza jest obrona. Choć gra jest prosta i łatwa do opanowania, gracze mogą również stosować głębsze strategie, zakładając efektowny ekwipunek. Wyposażając go w celu zwiększenia statystyk drużyny, różniących się w zależności od postaci, w tym zwiększenia szybkości i szybkostrzelności, aby zwiększyć potencjał zdobywania bramek, lub siły do odpierania ataków. Każda postać ma też swój własny styl napastnika, warty do odkrycia.

Po wyposażeniu się w odpowiedni ekwipunek gracze mogą zebrać swoich nieustraszonych przyjaciół w dostępnym tylko online trybie Strikers Club. W tym trybie można stworzyć własny klub z maksymalnie 20 napastnikami lub dołączyć do już istniejącego, a następnie rywalizować z innymi klubami, zdobywając punkty i w każdym sezonie pnąc się w górę rankingów. Właściciele zespołów mogą modyfikować stroje, a po każdym meczu zdobywają żetony do wykorzystania w celu dostosowania stadionu klubowego.

Uwagi:

* Do gry w trybie wieloosobowym mogą być wymagane dodatkowe akcesoria, gry i/lub konsole, sprzedawane oddzielnie.

** Do gry w sieci wymagane jest członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane oddzielnie) oraz konto Nintendo. Nie jest dostępne we wszystkich krajach. Do korzystania z funkcji online wymagany jest dostęp do Internetu. Obowiązują warunki i zasady. Więcej informacji można znaleźć na stronie nintendo.co.uk/nintendoswitchonline.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.