Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 7. 2015, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Podczas fiesty przyjaźni gracze mogą spotkać Mii z całej Europy, odwiedzając dedykowane hotspoty i korzystając z funkcji międzynarodowej wymiany StreetPassów – International StreetPass relay. W Tomodachi Life pojawi się dzięki temu wielu nowych podróżników i dostępnych do kupienia przedmiotów eksportowanych z odległych wysp, a także możliwość wysłania swoich Mii w dalekie podróże. Wszystkich, którzy jeszcze nie mają swojej gry, na pewno ucieszy możliwość uzyskania 30% zniżki na jej zakup w Nintendo eShop*.

Oczywiście, ponieważ chodzi nam o uczczenie przyjaźni, każdy z konsolą Nintendo 3DS będzie mógł przyłączyć się do zabawy! W ramach trwającego od 30 lipca do 9 sierpnia wydarzenia Tomodachi Life Friendship Fiesta dostępna będzie cała gama atrakcji:

  • W grze Puzzle Swap (część Mii Plazy) wszyscy posiadacze konsol z rodziny Nintendo 3DS otrzymają specjalną planszę przy pomocy funkcji SpotPass.
  • Sprawdzaj regularnie stronę Tomodachi Life na Facebooku, aby uzyskać informacje o nowościach oraz odwiedzaj społeczność Tomodachi Life na Miiverse, aby poznać więcej szczegółów i dobrze się bawić.
  • Nie masz jeszcze gry Tomodachi Life? Kupując ją przez Nintendo eShop, możesz uzyskać 30% zniżki*.

 

Jeśli chcesz wiedzieć, co odróżnia Tomodachi Life od innych gier, możesz pobrać darmowe demo dostępne w Nintendo eShop. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę Tomodachi Life i zeskanujesz zamieszczony na niej Kod QR przy pomocy swojej konsoli Nintendo 3DS.

 

Na tej samej stronie internetowej możesz znaleźć również test osobowości Mii: specjalną wersję funkcji ustawiania osobowości w Tomodachi Life. Po odpowiedzi na serię zabawnych pytań, test ten pozwoli Ci odkryć jakimi cechami charakteryzowałoby się oparte na Tobie Mii.  Może warto zaprosić do wykonania testu również swoich przyjaciół, aby przekonać się jaką mają osobowość?

 

Od 30 lipca do 9 sierpnia każdy może uczcić przyjaźń, świetnie bawiąc się przy pomocy swojej konsoli Nintendo 3DS w ramach wydarzenia Tomodachi Life Friendship Fiesta.

 

*Oferta obowiązuje w Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS od 30 lipca do 6 sierpnia.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.