Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

28. 1. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Bravely Second to kolejny tytuł, który wejdzie w skład bogatej biblioteki RPG na kosnole z rodziny Nintendo 3DS. Pojawi się w niej obok tytułów takich jak Monster Hunter 4 Ultimate, The Legend of Zelda: A Link Between Worlds czy ostatnio wydany Mario & Luigi: Paper Jam Bros.. Premiera Bravely Second rozpocznie rok w trakcie którego w Europie pojawi się wiele długo wyczekiwanych tytułów, m.in. Fire Emblem Fates, Hyrule Warriors: Legends oraz dwie gry z serii DRAGON QUEST –  DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten PastDRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King.

W Bravely Second zły Kaiser Oblivion uprowadza Agnès Oblige, bohaterkę Bravely Default, w związku z czym jej ochroniarz Yew Geneolgia przysięga sobie, że uratuje ją z należącej do Kaisera niezdobytej fortecy zwanej Skyhold, która unosi się wysoko nad Eternią. Aby przetrwać w budzących starch lochach i pokonać przerażających wrogów, Yew podczas swojej przygody będzie musiał połączyć siły z Magnolią Arch oraz wieloma innymi nowymi postaciami, a także z kilkoma powracającymi bohaterami, wśród których znajdą się Edea Lee i Tiz Arrior.
Powraca innowacyjny system taktycznych bitew Brave and Default znany z Bravely Default, tym razem wymagając jeszcze bardziej zaawansowanego myślenia strategicznego. Tak jak poprzednio, gracze muszą liczyć się z tym, że im większe ryzyko, tym większa potencjalna nagroda: ich postaci w jednej turze mogą wykonać kilka ruchów, ale za to w kolejnych turach nic nie zrobią. W Bravely Second umiejętności i wytrzymałość graczy zostanie wystawiona na ostateczną próbę: po wygraniu bitwy w jednej turze dzielni wojownicy będą mogli od razu przejść do kolejnej trudniejszej potyczki, co umożliwi im zdobywanie większych nagród. Dzięki wygrywaniu takich walk będą mogli szybko zwiększyć poziom postaci i ich profesji, ale porażka doprowadzi do utraty wszystkiego, co zostało zdobyte podczas serii bitew, dlatego cechą dobrego wojownika jest też umiejętność wycofania się w odpowiednim momencie.

Aby poradzić sobie z tym nowym wyzwaniem i pokonać przerażająco silnych wrogów, gracze będą musieli dobrze wykorzystać 30 dostępnych klas postaci znanych jako profesje (jobs), aby wyposażyć swoich bohaterów w umiejętności niezbędne do przetrwania. Nowe umiejętności i zdolności wojownicy uzyskają dzięki wygranym bitwom. Umożliwią one walkę na zupełnie nowe sposoby, np. Patissier osłabi przeciwników pysznymi deserami, a Catmancer wykorzysta dogłębne zrozumienie kociaków w celu zwiększania zdolności zespołu i odnajdywania użytecznych przedmiotów.

Już w dniu premiery, czyli 26 lutego, pojawi się edycja kolekcjonerska Deluxe Collector’s Edition, w której skład wejdzie oryginalna ścieżka dźwiekowa na CD, mini figurka Agnès* oraz Artbook Deluxe mający około 250 stron. Grę będzie można także kupić osobno w sklepach lub za pośrednictwem Nintendo eShop. Udostępnione przed premierą demo skupi się na grupie zwanej Three Cavaliers, w której skład wchodzą Yew Geneolgia, Janne Angard oraz Nikolai Nikolanikov, i będzie stanowiło wstęp do przygody. Podczas rozgrywki odblokowane mogą zostać nagrody do wykorzystania w pełnej wersji gry. Demo będzie można pobrać z Nintendo eShop od 11 lutego.

Rozpocznij nowy rok pełen świetnych RPG z grą Bravely Second: End Layer na konsole z rodziny Nintendo 3DS, w której będziesz mógł przemierzyć rozległy świat, stoczyć wiele bitew wymagających od Ciebie myślenia strategicznego i przeżyć mnóstwo niesamowitych przygód – europejska premiera już 26 lutego.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.