Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

28. 11. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, nowości
 

28 listopada 2016 – Ucieknij od wszystkich swoich trosk do świata radości i przyjaźni dzięki grze Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która pojawiła się już w europejskich sklepach. Jest  to nowa wersja pudełkowa popularnej gry, która została rozszerzona o wydaną niedawno aktualizację Welcome amiibo. Dodano w niej obsługę amiibo, nowy kemping wozami kempingowymi, dwie pełne akcji dodatkowe gry i mnóstwo nowych przedmiotów, którymi gracze mogą ozdobić swoje domy.

 

Seria Animal Crossing jest ceniona na całym świecie, o czym może świadczyć fakt, że różne tytuły z serii sprzedały się w ponad 27 milionach egzemplarzy. W grach spod znaku Animal Crossing gracze przenoszą się do malowniczej wioski, w której spędzą błogie godziny na aktywnościach, takich jak łowienie ryb, łapanie robaków czy urządzanie domów – i rzecz jasna jeszcze zaprzyjaźnianiu się z barwnymi sąsiadami-zwierzakami, którzy mieszkają nieopodal. Animal Crossing: New Leaf na konsole z rodziny Nintendo 3DS jest jednym z ulubionych tytułów fanów. W grze tej można zostać burmistrzem swojego miasteczka, a także wykorzystać nowe  funkcje, takie jak Projekty Publiczne (Public Works Projects), aby poprawić jakość życia miejscowych mieszkańców, ciągle jednak nie tracąc nic z charakterystycznej dla serii bezstresowej, relaksującej rozgrywki.

 

Co więcej, ta nowa wersja pudełkowa zatytułowana Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo pozwala graczom na wykorzystanie szerokiej gamy figurek amiibo i kart amiibo Animal Crossing1. 11 listopada  do ich grona dołączyło 50 nowych kart amiibo Animal Crossing – jedna z nich jest dołączana do wersji pudełkowej gry2. W celu odkrycia jaki dokładnie efekt ma zastosowanie wybranej karty lub figurki amiibo, sprawdź sekcję amiibo na stronie Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo (strona w języku angielskim). Więcej można się dowiedzieć również z nowego zwiastuna Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo.

 

Gra Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo pozwala na zabawę na wiele różnych sposobów. Gracze znajdą w niej zupełnie nowe aktywności, mini-gry i przedmioty, wśród których warto wymienić:

 

·         Wisp i spełnianie życzeń: Po znalezieniu magicznej lampy, gracze będą mogli zacząć wykorzystywać w grze swoje amiibo. Lampę można użyć raz dziennie, aby przywołać upiornego Wispa. Po stuknięciu kartą lub figurką amiibo z serii Animal Crossing zależnie od użytego amiibo Wisp da graczowi możliwość wyboru albo zaproszenia danej postaci na kemping, albo uzyskania nowego przedmiotu.

 

·         Kemping z wozami kempingowymi: Na kempingu gracze będą mieli okazję porozmawiać ze specjalnymi mieszkańcami oraz kupić wyjątkowe przedmioty, a także poznać Harveya, nową zabawną postać, która zawsze służy pomocą podczas wizyt w tamtym miejscu. Gracze spotkają tam postać przyzwaną przez Wispa. Pojawi się ona w swoim własnym stylowym wozie kempingowym, w którym kupić będzie można wyjątkowe przedmioty i meble. Nawet jeśli gracz nie użyje żadnego amiibo, każdego dnia na kemping przyjedzie jakiś zwierzak w swoim wozie.

 

·         amiibo z innych serii!: 25 listopada do sklepów trafił również nowy pakiet kart amiibo stworzonych we współpracy z firmą Sanrio, dzięki któremu gracze mogą wyposażyć swoich przyjaciół-zwierzaków w odzież i akcesoria inspirowane postaciami Sanrio. Co więcej, gracze, którzy posiadają wybrane amiibo Splatoon lub The Legend of Zelda mogą zaprosić postacie z tych serii na swój kemping – niektóre z nich  przeniosą się nawet do Twojego miasta!

 

·         Więcej gier!: Po otrzymaniu przedmiotów Wii U i New Nintendo 3DS XL / New Nintendo 3DS gracze odblokują dwie nowe gry, z którymi będą się mogli zmierzyć w swoich domach. Konsola Wii U odblokowuje grę Desert Island Escape (Ucieczka z bezludnej wyspy), z kolei dostęp do Animal Crossing Puzzle League (Układankowa Liga Animal Crossing) zapewnia przedmiot New Nintendo 3DS XL / New Nintendo 3DS. Wii U i New Nintendo 3DS można dostać dzięki ciastkom z wróżbą w sklepie Nooklingów, ale o wiele łatwiej je otrzymać po zeskanowaniu którejkolwiek z 16 figurek amiibo Animal Crossing i zakupieniu ich na kempingu.

 

·         Kupony MEOW: Nowe kupony MEOW (czyt. MIAU; Mutual Exchange of Wealth – Wzajemnej Wymiany Bogactwa), które można otrzymać w zamian za wykonywanie prostych zadań w całym miasteczku, gracze mają możliwość wymienić na kempingu na wyjątkowe przedmioty.

 

·         Radosny dom to większe możliwości: Gracze, którzy mają zapisany stan gry Animal Crossing: Happy Home Designer na swojej konsoli z rodziny Nintendo 3DS, mogą wykorzystać go, aby kupić olbrzymie meble w Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo. Są one naprawdę wielkie i będą rzucały się w oczy w każdym domu!

Dzięki nowym przedmiotom, miejscom i wielu nowym funkcjom, osoby nieznające wcześniej Animal Crossing mają doskonałą okazję, aby odkryć jak to jest wieść spokojne miasteczkowe życie w nowej wersji pudełkowej Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo, dostępnej w sklepach w całej Europie.

 

1 Sprzedawane oddzielnie.

 

2 Aby wykorzystać nowe możliwości, które dają figurki amiibo, gracze z konsolami New Nintendo 3DS lub New Nintendo 3DS XL muszą stuknąć swoimi amiibo bezpośrednio w konsolę, natomiast ci mający Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL lub Nintendo 2DS powinni stuknąć nimi w czytnik amiibo Nintendo 3DS NFC Reader/Writer (sprzedawany oddzielnie).


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.