Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 6. 2016, gry, Nintendo 3DS, Wii U
 

czerwca 2016 – Sklep internetowy Nintendo eShop zadebiutował na konsoli Nintendo 3DS  7 czerwca 2011 roku, kilka dni temu świętowaliśmy piątą rocznicę tego wydarzenia. Z tej okazji ceny niektórych z najbardziej popularnych tytułów na konsole Nintendo 3DS i Wii U, dostępnych w wersji do pobrania, są obniżone nawet o 50% w dniach od 9 do 23 czerwca*. Aby skorzystać ze zniżki, należy wejść do Nintendo eShop na swojej konsoli lub odwiedzić oficjalną stronę internetową Nintendo**, gdzie można zakupić wybrane tytuły przy pomocy środków zgromadzonych na koncie Nintendo eShop.

Osoby, które chcą przeżyć wielką przygodę, mogą otrzymać 50% zniżki na klasyczne gry z Linkiem: The Legend of Zelda: Link’s Awakening DX, The Legend of Zelda: Oracle of Ages oraz The Legend of Zelda: Oracle of Seasons. Z kolei fani Pokémonów zapłacą 50% mniej za Pokédex 3D Pro oraz grę Pokémon Trading Card Game wydaną w ramach Konsoli Wirtualnej. Miłośnicy gier niezależnych mają okazję zapoznać się ze SteamWorld Dig od Image & Form oraz Gunman Clive od Hörberg Productions, na które również obowiązuje 50% rabatu.

Każdy, kto chce poznać lub odkryć na nowo  klasyczne tytuły z Wii, może nabyć Metroid Prime Trilogy i Super Mario Galaxy 2 za pół ceny i zagrać w nie na swojej konsoli Wii U. Osoby chcące wziąć udział w futurystyczny wyścigach mogą wcisnąć pedał gazu i uzyskać 25% zniżki na FAST Racing NEO i 50% zniżki na  F-Zero od Shin’en Multimedia. Graczy poszukujących prawdziwego doświadczenia retro z pewnością ucieszą gry NES™ Remix i NES™ Remix 2 dostępne za połowę ceny, podobnie jak EarthBound, klasyczna gra ze SNES-a, która zadebiutowała w Europie w ramach Konsoli Wirtualnej konsoli Wii U.

Pełna lista tytułów objętych promocją została zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej Nintendo.

Uczcij piątą rocznicę otwarcia Nintendo eShop ze zniżkami na wybrane gry na Nintendo 3DS i Wii U, również te wydane w ramach Konsoli Wirtualnej. Promocja obowiązuje od 9 do 23 czerwca.

Uwagi:

* Oferta ważna od godziny 15:00 9 czerwca do godziny 00:59 24 czerwca.

** Zakup gier z Nintendo eShop przez oficjalną stronę internetową jest możliwy tylko w przypadku posiadania Nintendo Account połączonego z Nintendo Network ID. Przed dokonaniem zakupu należy odwiedzić Nintendo eShop na swojej konsoli przynajmniej jednokrotnie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.