Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

11. 11. 2016, nowości
 

11 listopada 2016 – Zrób krok w przeszłość i przeżyj jeszcze raz gry, które okryły się chwałą, lub odkryj na nowo generację klasycznych tytułów, dzięki dzisiejszej europejskiej premierze Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System. Zarówno nowi fani Nintendo, jak i weterani NESa będą mogli cieszyć się klasykami przeszłości, teraz kompletnymi dzięki nowym funkcjom, takim jak modele postaci w wysokiej rozdzielczości czy wielokrotne punkty zapisu.


Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System zawiera 30 tytułów z ikonicznej konsoli Nintendo, a są to między innymi: Donkey Kong, Metroid, The Legend of Zelda oraz Super Mario Bros. 3. Każdy tytuł może być wyświetlany w częstotliwości 60Hz za pomocą dołączonego kabla HDMI. Gracze mogą cieszyć się akcją w proporcjach obrazu 4:3, które używane były w klasycznej konsoli NES, w nowym trybie Pixel Perfect, gdzie każdy piksel wyświetlany na ekranie jest prawidłowym kwadratem, lub z klasycznym filtrem wizualnym, aby gra wyglądała tak jak kiedyś na telewizorach CRT.  

 

Niezależnie od tego, czy odkrywa na nowo swoje ulubione gry, czy doświadcza przyjemności z grania na konsoli NES po raz pierwszy, w kolekcji tytułów każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Znajdą się tu legendarne przygody, ikoniczne platformówki czy też ukochane klasyki zręcznościowe. Lista zawartych tytułów:

 

·         Balloon Fight

·         BUBBLE BOBBLE

·         Castlevania

·         Castlevania II: Simon’s Quest™

·         Donkey Kong

·         Donkey Kong Jr.

·         DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE

·         Dr. Mario

·         Excitebike

·         FINAL FANTASY®

·         Galaga

·         GHOSTS‘N GOBLINS

·         GRADIUS™

·         Ice Climber

·         Kid Icarus

·         Kirby’s Adventure

·         Mario Bros.

·         MEGA MAN 2

·         Metroid

·         NINJA GAIDEN®

·         PAC-MAN

·         Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

·         StarTropics

·         SUPER C™

·         Super Mario Bros.

·         Super Mario Bros. 2

·         Super Mario Bros. 3

·         Tecmo Bowl

·         The Legend of Zelda

·         Zelda II: The Adventure of Link

 

Zarówno weterani, jak i nowi fani NES-a będą mogli cieszyć się grami przeszłości w całkowicie nowy sposób dzięki dzisiejszej europejskiej premierze Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.