Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

14. 4. 2014, gry, Nintendo 3DS, nowości
 

Weźcie wszystkie możliwe wobrażenia o świecie, zgniećcie i uformujcie z nich kulkę,a następnie wyrzućcie ją przez okno. Czas na nowe życie!

6 czerwca odwiedźcie niesamowicie nadzwyczajny świat gry Tomodachi Life, która ukaże się na konsoli z rodziny Nintendo 3DS.


Stwórzcie tętniącą życiem i fantazją, grupę przyjaciół, rodzinę lub wasze ulubione postaci z telewizji, filmu i sportu.  Postaci Mii ożyją swoim własnym głosem i osobowością – a to wszystko na jednej, dzikiej i wesołej wyspie, gdzie zawsze będzie coś nowego do odkrycia. Prawdziwe więzi i emocje, które zakomunikujecie za pomocą swoich postaci, rozwiną wasze życie, na które będą sie składać interesujące i wesołe zdarzenia, ale też wiele intryg, a czasem nieprzewidywalne i burzliwe  dramaty.

Marka Tomodachi pochłonęła jużJaponię, gdzie zostało sprzedanych ponad  5,5 milionów gier *. Pierwsza europejska gra Tomodachi Life ukaże się 6 czerwca. Wczoraj Nintendo przedstawiło dalsze szczegóły dotyczące Tomodachi Life Nintendo Direct. Jeśli chcecie obejrzeć cały film Nintendo Direct, kliknijcie na link: http://www.nintendo.co.uk/nintendodirect

 

W języku japońskim słowo „Tomodachi"  znaczy kolega. Po całkowitym przerobieniu wszystkich waszych postaci Mii( czy tylko po zeskanowaniu ich do gry za pomocą kodu QR), natychmiast poznacie ich wyjątkowe zdolności wokalne np. na  występach czy różnego rodzaje dowcipy. Nigdy jednak nie możecie przewidzieć, czym będą sie zajmować. Po raz pierwszy Mii postacie będą sie zachowywać w oparciu o wasze cechy osobowości i będą tworzyć sytuacje, które sami zaproponujecie. Nawet gwiazda pop może się zakochać w waszej postaci. Wasza mama mogłaby skoczyć na scenę i zagrać parę heavy-metalowych utworów. Możecie też stać się słynnym mówcą, który tworzyć będzie najsłynniejsze reportaże kręcone na żywo w programie telewizyjnym. Najlepsze jest to, że możecie prowadzić dokumentację tych niesamowitych chwil, by móc sie nimi dzielić z kolejnymi generacjami oraz ze swoimi przyjaciółmi za pomocą usługi Nintendo 3DS Image Share

Historia gry Tomodachi Life wzbogaca się wraz nowo pojawiającymi się postaciami.  Po bójce będziecie mogli np. zmienić w swoich postaciach sposób ubioru, ich ulubione jedzenie czy specjalne prezenty do ich mieszkania. Rozszerzcie Tomodachi Life stosując szereg udogodnień na wyspie. Rozwiążcie problemy postaci i pomóżcie im we wszystkim, czego będą potrzebować..

 

Inne informacje o Tomodachi Life są w przygotowaniu. O aktualnościach więcej na: http://nintendo.co.uk/tomodachi. Gra będzie dostępna na konsole Nintendo 3DS i Nintendo 2DS oraz będzie do dostania w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie Nintendo.

 

*Liczba sprzedaży wersji Nintendo DS (3,76m) i wersji  Nintendo 3DS (1,82m) pod koniec 2013 r. w Japonii.

 

 

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.