Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 9. 2021, Switch
 

W tym sezonie świątecznym przygotuj się na niesamowitą szarokomórkową zabawę w Big Brain Academy: Brain vs. Brain na Nintendo Switch, nową grę imprezową dla wielu graczy*, w której każdy może wziąć udział! 

Nie trać głowy i zmierz się z innymi w serii zabawnych, przeznaczonych dla całej rodziny zadań, które z pewnością przetestują nie tylko siłę umysłu, jak również refleks. Dzięki Dr. Lobe (wybitnemu gospodarzowi i przewodnikowi w grze), który zawsze służy radą i wskazówkami, a także dzięki możliwości ustawienia własnego poziomu trudności przez każdego gracza, osoby w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności mogą grać przeciwko sobie w wyzwaniach, które sprawdzą ich pamięć, zdolności analizy, umiejętności identyfikacji i wiele innych. 

Oprócz zabawnych trybów wieloosobowych, Big Brain Academy: Brain vs. Brain zawiera również opcje dla jednego gracza w trybie Solo, który jest idealny do codziennych ćwiczeń i pomoże dopracować i poprawić Twój wynik Big Brain Brawn. Ćwiczenia te to przyjemny sposób na rozpoczęcie dnia lub wieczorne odprężenie. A dzięki przenośnej mocy Nintendo Switch możesz stawiać sobie wyzwania kiedykolwiek i gdziekolwiek!

Podstawowa rozgrywka w Big Brain Academy: Brain vs. Brain zawiera szereg różnych aktywności związanych z wyzwaniami dla mózgu. Składają się one z pięciu kategorii, takich jak Identyfikacja, Zapamiętywanie, Analiza, Obliczanie i Wizualizacja. Istnieje szeroki asortyment zabawnych działań, które na różne sposoby będą wyzwaniem dla Twojego mózgu. W zadania te można grać solo, z maksymalnie trzema innymi graczami lokalnie*, a nawet z mózgami z całego świata, wykorzystując dane innych graczy pobrane z Internetu.**

Poniżej znajduje się przegląd różnych trybów gry:
 
Party Mode (tryb imprezowy): Maksymalnie czterech graczy może zmierzyć się w tym trybie „mózg kontra mózg“, aby zdobyć jak najwięcej punktów poprzez szybkie wykonywanie zadań. Ustawiając poziom trudności od najłatwiejszego (Sprout Class) do najtrudniejszego (Super Elite Class), zadania będą ulegały zmianie – przy czym najtrudniejsze ustawienie stanowi nie lada wyzwanie! Każdy gracz może ustawić swój własny poziom trudności, aby wyrównać szanse, więc dzieci mogą rywalizować z rodzicami bez obawy, że jedno z nich zostanie w tyle!
 
Tryb treningowy: Brak zwycięstwa w intensywnej wieloosobowej bitwie mózgów nie jest końcem Twojej synaptycznej historii! W trybie treningowym gracze mogą powtórzyć swoje ulubione zadania, aby zdobyć wysokie wyniki i medale. To świetny sposób na doskonalenie swoich umiejętności, więc następnym razem, gdy będziesz rywalizował z przyjaciółmi lub rodziną w meczu wieloosobowym, możesz mieć większe szanse, by pokonać wszystkich swoim najmocniejszym mózgiem!
 
Tryb testowy: W tym trybie gracze są testowani w serii pięciu czynności. Na koniec Dr. Lobe przedstawi Twój rezultat Big Brain Brawn. Celuj w najlepszy wynik, a być może zwiększysz swoje szanse w następnej bitwie mózg kontra mózg! Regularne testy pozwolą Ci zdobyć monety, które możesz wykorzystać do odblokowania kostiumów dla swojego awatara. W końcu w stroju uroczego kociaka  testowanie mózgu zawsze jest przyjemniejsze!
 
Tryb Starcie duchów: Możesz nawet rzucić wyzwanie danym z gry – inaczej Duchom – swojej rodziny, albo połączyć się online**, aby walczyć z Duchami swoich przyjaciół lub losowymi graczami z całego świata w trybie Ghost Clash. Popraw swój ranking i pochwal się swoimi umiejętnościami przed ludźmi z całego globu! 

* Do trybu multiplayer mogą być wymagane dodatkowe akcesoria (sprzedawane oddzielnie).

** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o płatnym członkowstwie online.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..



Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.