Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

21. 11. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, nowości
 

Ciesz się zabawnym sposobem komunikacji ze znajomymi na rodzinie konsol Nintendo 3DS wraz z premierą Swapdoodle - aplikacji, która dostępna jest już teraz za darmo w Nintendo eShop. Za pomocą ekranu dotykowego gracze mogą rysować wiadomości, a następnie wysyłać swoje przedziwne szkice znajomym, a wszystko to w czasie podróży. Możliwe jest także wykupienie opcjonalnych płatnych lekcji, w których gracze nauczą się rysowania znanych postaci Nintendo, wysyłając znajomych na przygody z The Legend of Zelda czy Splatoon.

.

W tej darmowej aplikacji gracze mogą rysować wiadomości do swoich znajomych z listy znajomych Nintendo 3DS używając ekranu dotykowego, a następnie wysyłać je za pomocą SpotPass, co pozwoli na komunikację za pomocą zabawnych bazgrołów nawet z przyjaciółmi, którzy są obecnie daleko od nich. Mogą także wysyłać wiadomości o długości kilku paneli oraz używać sekretnych paneli, które zwiększą ekscytację, kiedy znajomy będzie powoli odkrywał, jaką zabawną wiadomość dzisiaj dostał.

 

Fani rysunku mogą także wykupić dodatkowe lekcje na temat wybranych postaci i serii Nintendo, które pozwolą rysownikom na wybróbowanie swoich umiejętności przed wypuszczeniem własnoręcznie stworzonych kreacji na znajomych. Lekcje mogą zostać zakupione w postaci 12 Paczek Lekcji opartych na seriach Nintendo takich jak Animal Crossing, Super Mario czy Mario Kart, a także zabawnych szkicach Nikki, która powróci, aby pomóc graczom podczas ich przygody ze Swapdoodle.

 

Lekcje te mogą zostać kupione także w postaci Paczek Premium, dzięki którym gracze będą mogli używać w swoich wiadomościach większej ilości tuszu, dostaną dodatkowe lekcje, a także więcej kolorów, aby nadać charakteru ich rysunkom. Do kupienia dostępne są już Nintendo Premium Pack (Paczka Premium Nintendo) oraz Sparkling Premium Pack (Lśniąca Paczka Premium), a nowi gracze mogą pobrać także Darmowy Zestaw Startowy, dzięki któremu świeży artyści dostaną cztery lekcje, więcej notatek, a także nowy kolor na dobry początek. Gracze mogą także wypróbować niektóre lekcje dostępne zarówno w Paczkach Lekcji, jak i Paczkach Premium (jedna próbna lekcja na Paczkę). Mimo że gracze nie będą mogli zapisywać postępów oraz wysyłać rezultatów swojej pracy znajomym dopóki nie dokonają zakupu, mogą przejść całą lekcję i wypróbować ją przed jej kupieniem.


Gracze do swoich wiadomości mogą dodawać także ikony oprogramowania*, na podstawie ich Activity Log (Dziennika Aktywności), co pozwoli im na bardziej kreatywny sposób podzielenia się ze znajomymi produkcjami, w które ostatnio grali, lub polecenia im tytułu, który powinni wypróbować.


Wymieniaj się szkicami ze znajomymi w darmowej aplikacji Swapdoodle, dostępnej do pobrania na konsole z rodziny 3DS już teraz.
 

Notka do edytorów:
* Niektóre ikony oprogramowania mogą nie być kompatybilne ze Swapdoodle.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.