Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

23. 4. 2015, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

16 kwietnia 2015 – Nintendo ogłosiło, że demo Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition – gier na konsole z rodziny Nintendo 3DS, które będą miały swoją premierę 8 maja – jest już dostępne za darmo do pobrania z Nintendo eShop Nintendo 3DS.

W wersji demo dostępne są dwa pełne etapy z gry Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition w dwóch poziomach trudności, kończące się walką z silnym bossem. Gracze mogą wybrać jedną spośród wielu drużyn, w których skład wchodzą znajome postacie ze świata Super Mario – zarówno przyjaciele, jak i wrogowie. Przy jej pomocy podczas przechodzenia przez kolejne etapy zmierzą się z groźnymi przeciwnikami – wśród nich będą, między innymi, Goomba, Koopa i Hammer Bros. Tylko tutaj Boo Mario poprowadzi do walki drużynę złożoną z potworów takich jak Cheep Cheep czy Fire Piranha Plant, a dodatkowo wspierać go będzie Boo Luigi!

Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition to wydanie dwa-w-jednym. Obie gry to połączenie pełnego akcji RPG z logiczną rozgrywką polegającą na łączeniu ze sobą trzech elementów. Drużyna gracza pełna pozytywnych i negatywnych postaci stawia czoła przeciwnikom w bitwach, w których ataki wyprowadza się stawiając obok siebie trzy kule lub ich większą ilość –  wszystkie powinny ten sam żywioł. Kiedy połączą się ze sobą kule ogniste, przeciwnik zostanie zaatakowany ognistym atakiem, który szczególnie dobrze zadziała na drewnianych wrogów, ale będzie mało skuteczny w starciu z wodnymi stworzeniami. Co więcej, sposób w jaki kule zmieniają swoje położenie podczas ruchów gracza pozwala na wykorzystanie skomplikowanych strategii. Przesuwana kula zamienia się miejscami z kolejnymi kulami, co pozwala na wyprowadzanie combosów. Pozycje zmieniają nie tylko jak to zwykle bywa dwie kule, ale wszystkie, które gracz napotka na swojej drodze, od początku do końca ruchu, a im większe powstanie dzięki temu combo, tym więcej zadanych zostanie obrażeń!

Poza właściwościami wynikającymi z przypisanych żywiołów, poszczególni członkowie drużyny mają różne zdolności i umiejętności, które pomogą graczowi podczas bitwy, na przykład zadając dodatkowe obrażenia po określonej liczbie tur, zmieniając żywioł wybranych kul czy nawet przeistaczając je w kule lecznicze. Na czele każdej drużyny stoi Lider, wspierany przez Pomocnika – korzystając z ich umiejętności można tworzyć olbrzymią liczbę strategicznych kombinacji.

Gra Puzzle & Dragons Z łączy ze sobą elementy strategicznej gry logicznej, labiryntówki i przygody polegającej na zbieraniu różnych stworów. Występuje w niej ponad 200 rodzajów stworzeń, które można rekrutować, ewoluować i dodać do swojej drużyny po wykluciu się ich z jajek odnalezionych po wygranych bitwach. Niektóre z nich przypominają smoki, inne rycerskie koine, a niektóre nawet demony – każdy ma swoje mocne strony, umiejętności i specjalne zdolności. Puzzle & Dragons: Super Mario Bros Edition wprowadza elementy z Super Mario Bros. – bohaterowie przemierzają w niej Grzybowe Królewstwo (Mushroom Kingdom), przechodząc wiele różnorodnych etapów w ośmiu światach. Obie pozycje zapewnią graczom olbrzymią dawkę kolorowej zabawy, niezależnie od tego, czy wolą zanurzyć się w rozbudowanym strategicznym RPG jakim jest Puzzle & Dragons Z, czy też preferują nieco bardziej liniową rozgrywkę z postaciami Super Mario. Kupując dwie gry razem, mogą doświadczyć oni przyjemności grania w każdą z nich, kiedy tylko chcą.

Aby odkryć więcej nowości, zwiastunów, wskazówek dla początkujących i zaawansowanych technik, regularnie odwiedzaj oficjalną stronę gier Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition, a także strony Nintendo w serwisach YouTube, Facebook i Twitter.

Premiera Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition odbędzie się 8 maja. Gry są kompatybilne z konsolami z rodziny Nintendo 3DS.
Więcej informacji (w języku angielskim):
Strona internetowa gier Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition: http://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS/Puzzle-Dragons-Z-Puzzle-Dragons-Super-Mario-Bros-Edition-981211.html

Nintendo 3DS (UK) na Facebooku https://www.facebook.com/Nintendo3DSUK

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.