Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 9. 2019, gry, nowości, Switch
 

Nowy rodzaj gier przygodowych nadchodzi na Nintendo Switch 18 października. Ring Fit Adventure wykorzystuje nowe zabawne akcesoria, które zamieniają ćwiczenia fizyczne w potężne działania w świecie gry.

Ring Fit Adventure gracze odkrywają rozległy świat, walcząc z wrogami napotkanymi na swojej drodze za pomocą prawdziwych ćwiczeń fitness. Nowe akcesoria Ring-Con oraz pasek na nogę (Leg Strap), zawarte w zestawie z grą, wykrywają i analizują ruchy gracza w realnym świecie i zamieniają je w akcję w świecie gry, np. biegaj w miejscu, żeby poruszać postacią, używając paska na nogę, lub naciskaj Ring-Con i zamieniaj to ćwiczenie siły w potężne ataki. Poprzez codzienną grę, gracze mogą regularnie ćwiczyć różne części ciała. Dzięki dodatkowym mini-grom i planowi ćwiczeń, Ring Fit Adventure to zabawne doświadczenie dla graczy na różnym poziomie zaawansowania i z różnymi stylami życia.

“Nintendo ma to we krwi – wciąż myśli o nowych sposobach na zabawienie graczy i wywoływanie uśmiechów na twarzach. Ring Fit Adventure na Nintendo Switch to nowy rodzaj gry, w której fitness łączy się z przygodą,” mówi Stephan Bole, Prezydent Nintendo of Europe. “Mam nadzieję, że kiedy gracze złapią Ring-Con, założą pasek na nogę i zaczną grać, ta niezwykła podróż ich pochłonie i zmotywuje do codziennej dawki zabawnych ćwiczeń”.

Ring Fit Adventure totalnie zmienia typową grę przygodową, zachęcając graczy do przysiadów, ściskania i rozciągania w celu pokonania przeszkód zaprojektowanych dla ludzi o różnych figurach, niezależnie od kondycji fizycznej. Aby zagrać, gracze podłączają kontrolery Joy-Con ze swojej konsoli Nintendo Switch do dołączonych akcesoriów – jeden do obręczy o nazwie Ring-Con, drugi do paska na nogę. Pasek zakłada się na lewe udo, a Ring-Con trzyma się oburącz. Ring-Con jest giętkim urządzeniem elektronicznym, które zapewnia odpór i zawiera czujnik, który rozpoznaje wysiłek i reaguje na zmiany. Ring Fit Adventure można dostosować w zależności od poziomu zaawansowania gracza, więc nawet gracze, którzy nie mają doświadczenia z ćwiczeniami fitness mogą dostosować intensywność wysiłku tak, aby im odpowiadała. To pozwoli na codzienne kontynuowanie ćwiczeń na poziomie, który jest dla graczy najwygodniejszy.

Tryb Adventure zawarty w Ring Fit Adventure ma miejsce w kolorowym świecie, gdzie przygoda spotyka fitness. Aby podróżować przez ponad 20 różnych światów w grze, gracze biegają w miejscu, aby poruszać postacią, używają Ring-Con, aby wykonywać różne akcje, takie jak skakanie, unoszenie się w powietrzu lub sterowanie tratwą. Po drodze spotykają nieprzyjaciół gotowych do walki. Gracze mogą atakować i bronić się używając ponad 40 zdolności (Fit Skills), tzn. ruchów fitness na ramiona, brzuch, nogi, a także yogi. Gra daje graczom instrukcje, jak mają poprawnie wykonywać ćwiczenia – robiąc je w odpowiedniej formie można zadać silniejsze ciosy.  Każda akcja podejmowana przez gracza w grze przyniesie doświadczenie jego postaci. Można osiągnąć level-up i odblokowywać nowe Fit Skills, które potem są użyteczne w walce. Tryb Adventure został zaprojektowany jako naturalny sposób na motywowanie graczy, aby ćwiczyli i grali regularnie, poruszając się w świecie gry, jednocześnie pracjąc nad swoją prawdziwą kondycją.

Poza główną przygodą jest tu również tryb Quick Play, który jest świetną opcją na cieszenie się Ring Fit Adventure w mniejszych ilościach. Pozwala graczom na dowolne wskakiwanie i wyskakiwanie z gry. To pozwala wszystkim na cieszenie się szybkimi ćwiczeniami na różne sposoby, takie jak wymienianie się z przyjaciółmi i rodziną w mini-grach, aby zmierzyć się o najlepszy wynik. Mini-gry zawierają szeroką gamę aktywności, od rozwalania boxów powiewem powietrza kierowanym przez Ring-Con, po wyrabianie ceramiki, robiąc przysiady.

Inne tryby, takie jak Simple i Sets, oferują dodatkowe sposoby na ćwiczenia. “Simple” pozwala graczom na wybranie dowolnych ćwiczeń i ich indywidualne wykonywanie. Wyniki są zapisywane, więc każdy może pokonywać własne rekody. “Sets” zapewnia sekwencję różnych ćwiczeń zaprojektowanych tematycznie lub z naciskiem na konkretną część ciała. Ten tryb jest świetną opcją do zamierzenia się na grupę mięśni, nad którą gracze chcą pracować, takich jak nogi, ramiona, dolne partie lub centrum. Gra zawiera nawet tryb “Silent” dla ludzi, którzy żyją w piętrowych domach i nie chcą za bardzo hałasować. Po aktywacji tego trybu, bieganie zostaje wyparte przez inne ćwiczenia na nogi nie wymagające takich uderzeń o podłogę.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.