Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

20. 5. 2021, Switch
 

Miitopia pojawi się jutro na Nintendo Switch i zaprasza wszyskich graczy do przeżycia szalonej i kapryśnej przygody. Przemierzaj rozległy świat, walcząc z wrogami w misji ratowania twarzy skradzionych przez nikczemnego Dark Lorda. Gracze mogą tworzyć i obsadzać kogo tylko zechcą w głównych rolach – od odważnych członków drużyny dołączających do wyprawy, po wielkiego złoczyńcę, samego Dark Lorda.

Po pokonaniu przerażających wrogów warto odpocząć w karczmie i pielęgnować więzi między postaciami Mii. Jeśli członkowie drużyny zostaną umieszczeni razem, ich przyjaźń będzie ewoluować. Postacie Mii można wysyłać do kawiarni, kina i w wiele innych miejsc. Żadne dwie przyjaźnie nie będą takie same! Spodziewaj się zabawnych interakcji, losowych wymian i nieoczekiwanych sytuacji, które uczynią tę przygodę wyjątkową.

Drużynę uzupełni wierzchowiec, zaufany towarzysz podróży. Jeżeli gracz spędza czas z tym nowym przyjacielem, nagrodzi go swoją lojalnością. Rumak użyczy pomocnego kopyta w walce, pomoże w atakach konnych i zawsze będzie stał u boku gracza.

Postacie Mii można tworzyć i dodawać do gry za pośrednictwem kreatora Nintendo Switch Mii, a także można wypożyczyć kolorową obsadę od znajomych*. W Miitopii gracze mają teraz więcej opcji dostosowywania, i z efektownymi perukami, kolorowymi fryzurami i walecznym makijażem wyglądają postacie Mii bajeczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Darmowe demo Miitopii jest dostępne dla wszystkich, którzy chcą zasmakować tej pełneI humoru, fantastycznej przygody. Możliwe jest przeniesienie zapisanych danych z wersji demonstracyjnej do pełnej gry, dzięki czemu gracze mogą płynnie kontynuować swoją przygodę.

*Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.