Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

10. 1. 2019, gry, Nintendo 3DS, nowości, Switch
 

Nowe gry z Yoshim i Kirbym w roli główniej pojawią się w marcu 2019 roku. Yoshi’s Crafted World, zupełnie nowa przygoda i pierwsza gra z Yoshim dla Nintendo Switch, zadebiutuje wyłącznie na tej konsoli 29 marca 2019 roku. Kirby’s Extra Epic Yarn pojawi się na konsolach z rodziny Nintendo 3DS 8 marca 2019.

W grze Yoshi's Crafted World gracze przejmują kontrolę nad Yoshim, który odkrywa wielki świat stworzony z przedmiotów gospodarstwa domowego, takich jak pudełka i papierowe kubki. Bohater podróżuje po każdym etapie w celu rozwiązania zagadek i znalezienia ukrytych skarbów. Można też odtwarzać kolejne etapy do tyłu, dzięki czemu ujrzymy nowe perspektywy eksploracji oraz wyzwania polegające na odnajdywaniu maluchów Poochy'ego, które chowają się gdzieś na planszy. Gracze mogą nawet dołączyć do znajomego, aby pograć w trybie kooperacji dla dwóch graczy.

W Kirby’s Extra Epic Yarn, ulepszonej wersji uznanej Kirby's Epic Yarn, która została oryginalnie wydana dla systemu Wii, Kirby zostaje przetransportowany do świata stworzonego z tkaniny i przędzy, aby rozplątać wrogów, odkryć tajne przejścia i przekształcić się w potężne pojazdy. Każdy etap oryginalnej wersji Wii jest dodany do nowej, ale ta wersja Nintendo 3DS ma kilka nowych funkcji, takich jak Ravel Abilities, które zasilają Kirby'ego w zabawny sposób. Znajdziemy tu też nowe minigry ze znanymi postaciami, takimi jak King Dedede i Meta Knight, nowe elementy do personalizacji i dekoracji chatki Kirby'ego i nowy tryb Devilish, który dodaje dodatkowe wyzwania na każdym etapie. Niektóre z Ravel Abilities obejmują gigantyczną piłkę przędzy używaną do ataku na wrogów, miecz z drutu, który może przecinać wszystko i zdolność Nylon, która może generować wiatr do wyższych skoków i zbierania koralików.

Ta kreatywna, kolorowa i wizualnie oszałamiająca gra oferuje również nową funkcjonalność amiibo* dla kompatybilnych postaci amiibo z serii Kirby**. Dodają one kapelusze dla bohatera i nowe umiejętności różniące się od siebie w zależności od użytej figurki.

Fani Yoshiego i Kirby'ego mają na co czekać tego marca, ponieważ Yoshi's Crafted World zostanie wydane wyłącznie na konsolach Nintendo Switch 29 marca 2019 r., a 8 marca 2019 r. pojawi się Kirby's Extra Epic Yarn, które zadebiutuje na konsolach z rodziny Nintendo 3DS.

 

Notki od wydawcy:

*amiibo sprzedawane są oddzielnie.

**Osoby posiadające nowe Nintendo 3DS, nowe Nintendo 3DS XL lub nowe Nintendo 2DS XL mogą wykorzystać amiibo dotykając nim bezpośrednio swojej konsoli, podczas gdy te z Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL lub Nintendo 2DS wymagają użycia czytnika NFC do Nintendo 3DS (sprzedawane oddzielnie)


Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: http://www.nintendo.pl                                                                 

Facebook: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_He062MyBMNzuBjoF3KDyQ

Twitter: https://twitter.com/ConquestCZE  


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.