Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

23. 1. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS
 

Świętuj początek nowego roku ze wspaniałą przygodą w grze DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, która od dzisiaj dostępna jest na rodzinę konsol Nintendo 3DS. W tej nowej wersji opowieści znanej z gry DRAGON QUEST, która wprowadziła serię do Europy, gracze będą mogli pożegnać zimę z większą i wspanialszą opowieścią pełną nowej zawartości fabularnej, pobocznych questów i z możliwością zrekrutowania dwóch nowych postaci, a wszystko to gracz będzie mógł zrobić podczas swojej własnej podróży. Zasmakuj epickiej przygody DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, dzięki zwiastunowi, który znajduje się na kanale YouTube.

 

Kiedy zły Błazen Dhoulmagus przybywa do Zamku Trodain i kradnie berło Króla Trode’a, ciągnie za sobą ścieżkę chaosu, zaczynając od zamienienia Jego Wysokości w trolla, Księżniczki Medei w konia, a dworzan w rośliny. Tylko jeden strażnik ucieka od klątwy i eskortuje króla oraz jego córkę w podróży, której celem są odzyskanie berła, ukrócenie diabolicznych planów Dhoulmagusa i odzyskanie królestwa Trodain.

Zagłębiając się w bogatą historię DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, niezależnie od tego czy odwiedzają ten świat po raz pierwszy, czy wracają do niego, aby przeżyć przygodę raz jeszcze, gracze będą mogli cieszyć się pełnym dubbingiem we wszystkich scenach ważnych dla fabuły. Znajdą też nową zawartość fabularną, która dostarczy więcej informacji na temat nikczemnego Dhoulmagusa oraz Bohatera, który próbuje go powstrzymać. Inne dodatki obejmują dodatkowe zadania do wykonania oraz instancje do zwiedzenia, a nawet nowe alternatywne zakończenie.

 

Oprócz nowej zawartości związanej z przygodą, pojawią się dwie nowe postacie, które można zrekrutować: Red, była rywalka Yangusa oraz Morrie, właściciel Monster Areny. Łapiąc konkretne potwory podczas swojej podróży, gracze mogą stworzyć swoje własne zgraje potworów, które następnie mogą walczyć na Monster Arenie. Silniejsze potwory oznaczają silniejsze drużyny i chytrzejsze strategie do wymyślenia podczas próby przejścia wszystkich siedmiu stopni, włączając w to nowy stopień X.

 

Gra DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King została już zrecenzowana przez krytyków, którzy stwierdzili, że tytuł ten jest idealnym sposobem na rozpoczęcie roku rozgrywki:

· Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King to żywy przykład na to, że niektóre klasyczne jRPG-i można, a nawet warto prezentować nowemu pokoleniu graczy.” – gram.pl

· „Odświeżony klasyk z PlayStation 2 powraca na flagową konsolkę Nintendo i od razu daje ważną lekcję semantyki: istnieją remastery i Remastery. Dragon Quest VIII: Journey of Cursed King jest tym drugim.” – filmweb.pl

 

To jednak jeszcze nie wszystkie ulepszenia klasycznej rozgrywki, którymi będą mogli cieszyć się gracze. Wspomnieć warto o nowej funkcji szybkiego zapisu (Quick Save), która pozwoli na zatrzymanie akcji i zapisanie postępów w każdej chwili poza walką i przerywnikami filmowymi, a także o funkcji przyspieszenia (Speed Up), która pozwoli spieszącym się wojownikom na walkę w szybszym tempie.

Gracze mogą teraz dzielić się swoimi wspomnieniami podróży ze znajomymi, a za pomocą jednego tylko przycisku mogą zacząć robić idealne fotografie i ozdabiać je naklejkami, filtrami, specjalnymi pozami oraz ramkami, aby spersonalizować swoje wspomnienie. Wszystkie te zdjęcia mogą zostać zapisane na karcie SD, a następnie wysyłane przez StreetPass do innych użytkowników DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, którzy mogą wyrazić swoją aprobatę dla zdjęcia kciukiem w górę. Czym więcej kciuków zdobędzie gracz, tym lepsze szanse, że zdobędzie on nowe przedmioty, które pomogą mu w pokonaniu Dhoulmagusa. Więcej informacji o nowych opcjach znajduje się na stronie internetowej DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King.

 

Zacznij Nowy Rok ratowaniem świata w grze DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, dostępnej już teraz na rodzinę konsol Nintendo 3DS.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.