Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

4. 10. 2016, gry, nowości
 

Odkryj na nowo zapomiane przygody i ciesz się klasycznymi tytułami sprzed lat dzięki konsoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System, która trafi do sklepów w Europie 11 listopada. Zarówno weterani gier Nintendo, jak i nowicjusze będą mogli dobrze się bawić przy klasykach z przeszłości z wykorzystaniem zupełnie nowych funkcji, takich jak możliwość tworzenia wielu punktów zapisu stanu gier czy nowe tryby wyświetlania w wysokiej rozdzielczości.

Odkryj ulubione klasyki, takie jak Donkey Kong, Metroid, The Legend of Zelda czy Super Mario Bros. 3 na nowo dzięki konsoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System. Możliwość skorzystania z czterech Puntków Wstrzymania (Suspend Points) przy każdym z tytułów sprawi, że strach przed utraceniem haseł i postępów z rozgrywki będzie już tylko pieśnią przeszłości. Punkty Wstrzymania pozwolą również wielu graczom korzystającym z tej samej konsoli na zapisanie ich postępów z gier, a także dadzą komfort zapisywania w różnych momentach, także w połowie poziomu i przed wyjątkową trudną walką z bossem.

Każdy tytuł odpalony na konsoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System jest płynnie wyświetlany z częstotliwością odświeżania 60Hz przez dołączony kabel HDMI. Dostępne są trzy tryby wizualne do wyboru. Gracze mogą wyświetlić akcję w formacie obrazu 4:3 wykorzystywanym przez oryginalnego NES-a, sprawić, że obraz będzie przypominał ten wyświetlany na telewizorze kineskopowym, z liniami skanowania, w trybie wizualnym CRT filter (filtru kineskopowego) lub wykorzystać tryb Pixel Perfect (dbałości o szczegóły), w którym każdy piksel jest odpowiednim kwadracikiem na ekranie telewizora.

Gracze mogą przenieść się w czasie i zobaczyć wszystkie dodatkowe funkcje konsoli w akcji w najnowszym zwiastunie zatytułowanym Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System - A Blast from the Past (w języku angielskim).

                                                                                                                     

Niezależnie od tego czy Twoim celem będzie odkrycie na nowo ulubionych klasyków, czy też poznanie radości płynącej z grania w tytuły na NES-a, w tej kolekcji gier każdy znajdzie coś dla siebie: wielką przygodę, wymagające platformówki i cenione klasyki z automatów. Na konsoli preinstalowane są następujące gry:

 

·         Balloon Fight

·         BUBBLE BOBBLE

·         Castlevania

·         Castlevania II: Simon’s Quest™

·         Donkey Kong

·         Donkey Kong Jr.

·         DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE

·         Dr. Mario

·         Excitebike

·         FINAL FANTASY®

·         Galaga

·         GHOSTS‘N GOBLINS

·         GRADIUS™

·         Ice Climber

·         Kid Icarus

·         Kirby’s Adventure

·         Mario Bros.

·         MEGA MAN 2

·         Metroid

·         NINJA GAIDEN®

·         PAC-MAN

·         Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

·         StarTropics

·         SUPER C™

·         Super Mario Bros.

·         Super Mario Bros. 2

·         Super Mario Bros. 3

·         Tecmo Bowl

·         The Legend of Zelda

·         Zelda II: The Adventure of Link

 

Zagraj w gry z przeszłości jak nigdy wcześniej z możliwością wielokrotnego zapisania rozgrywki i nowymi trybami wizualnymi dla każdego tytułu już 11 listopada, kiedy odbędzie się europejska premiera konsoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.