Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

9. 9. 2016, gry, nowości, pokémon
 

9 września, 2016 – Pokémon GO Plus, niewielkich rozmiarów urządzenie zakładane na nadgarstek i pozwalające na interakcje z aplikacją Pokémon GO bez patrzenia na ekran smartfona, trafi do sprzedaży w krajach europejskich począwszy od 16. września.

Pokémon GO Plus jest kompatybilne zarówno z iOS jak i systemem Android*, łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, a jego funkcją jest powiadamianie właściciela o pobliskich Pokémonach i PokéStopach. Kiedy w pobliżu gracza znajdzie się Pokémon, urządzenie zacznie wibrować, a dioda zapali się na zielono**. Gracz może wcisnąć przycisk na urządzenia, żeby rzucić Poké Balla. Jeśli uda się złapać Pokémona, urządzenie zawibruje i mrugnie diodą.                                                                                                                                 

Z kolei Pokémon GO Plus zawibruje i zaświeci się na niebieski, jeśli gracz znajdzie się w pobliżu PokéStopa. Wtenczas wystarczy wcisnąć przycisk na urządzeniu, że otrzymać przedmioty w grze. Pokémon GO Plus może być używane nawet, jeśli na smartfonie aplikacja Pokémon GO działa w tle***.

Dokładna data premiery sprzętu na polskim rynku zostanie podana już wkrótce.

Zdobywaj powiadomienia, przedmioty i Pokémony dzięki Pokémon GO Plus, dostępnym w Europie począwszy od 16 września.

Uwagi:

*Aby wykorzystać urządzenie Pokémon GO Plus w aplikacji Pokémon GO, wyprodukowanej przez Niantic Inc, konieczna jest jej aktualizacja. Pokémon GO Plus jest kompatybilne z następującymi wersjami systemów operacyjnych:

iOS

Kompatybilne wersje oprogramowania: iOS 8 - 9

Kompatybilne urządzenia: iPhone® 5/5c/5s/SE/6/6s/6 Plus/6s Plus

Android

Kompatybilne wersje oprogramowania: Android 4.4 - 6.0

Kompatybilne urządzenia: Android 4.4 lub wyższy, z funkcją Bluetooth® Smart(Bluetooth v4.0 lub wyższy), pamięć RAM 2GB lub więcej.

Więcej informacji w języku angielskim na stronie Pokémon GO.

 

**Pokémon GO Plus nie wysyła powiadomień o Pokémonach zwabionych przedmiotem o nazwie Incense.

 

***Pokémon GO, jeżeli jest uruchomione w tle, nie zlicza dystansu, który przeszedł gracz.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.