Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

28. 1. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

W tym tytule, będącym ukoronowaniem serii Pokémon Mystery Dungeon, można napotkać na aż 720 gatunków Pokémonów, przemierzać losowe lochy pełne prawie nieskończonej ilości wyzwań oraz walczyć u boku najbardziej znanych stworków legendarnych i mitycznych.

Przygoda rozpoczyna się w momencie Twojego przebudzenia się i odkrycia, że od teraz jesteś Pokémonem. Po odpowiedzi na serię pytań na początku gry stajesz się jednym z 20 popularnych stworków, takich jak Pikachu czy Riolu, a następnie wyruszasz w podróż ze swoim Pokémonem partnerem, aby odkryć co zamienia legendarne Pokémony w kamień i powstrzymać źródło tej tajemniczej siły. W tym celu będziesz musiał przemierzyć cały świat pomagając innym podczas misji, zbadać wiele nieustannie się zmieniających Tajemniczych Lochów (Mystery Dungeons), unikać zastawionych pułapek i pokonać wielu silnych przeciwników. Walki w grze są oparte na systemie turowym. W czasie ich trwania będziesz miał do swojej dyspozycji podstawowe ataki, charakterystyczne dla Pokémonów ruchy oraz szeroki wachlarz przedmiotów.

Kluczem do pomyślnego przejścia przez wszystkie Tajemnicze Lochy jest zaprzyjaźnianie się z Pokémonami. Każdy stworek ma konkretne wymagania, takie jak ukończenie wyznaczonych przez niego misji, które trzeba spełnić, żeby dołączył do Twojej drużyny. Posiadanie zrównoważonej drużyny Pokémonów to podstawa, jeśli chce się wygrać jak najwięcej bitew. W grze pojawia się aż 720 gatunków Kieszonkowych Stworków, co oznacza, że gracze mogą poznać wielu nowych przyjaciół i wypróbować olbrzymią liczbę kombinacji drużyn. Podczas tej niezwykłej przygody żaden loch nigdy nie będzie wyglądał tak samo, jak poprzednio, dzięki czemu każda misja będzie wyzwaniem dla Ciebie i Twoich nowo poznanych pokémonowych przyjaciół.

Nowością w tej grze jest wprowadzenie Kuli Połączeń (Connection Orb) – wielkiej mapy przypominającej galaktykę, która łączy gracza z innymi Pokémonami oraz umożliwia branie na siebie nowych misji. Dzięki Kuli Połączeń można podejmować ich więcej, a łączenie i zaprzyjaźnianie się z nowymi stworkami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pokémony z którymi się zaprzyjaźnisz mogą razem z Tobą przemierzać kolejne lochy, a Wasze spektakularne ataki łączone będą decydować o zwycięstwach w wielu bitwach.

Wszyscy, którzy w określonym czasie zakupią grę przez Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS, otrzymają kod umożliwiający pobranie* darmowego motywu menu HOME konsoli, który przedstawia Pokémony takie jak Charizard, Pikachu czy Bulbasaur. Motyw będą mogły pobrać także osoby, które zakupią wersję pudełkową w przedsprzedaży.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.