Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

15. 5. 2018, gry, nowości, Switch
 

15 maj 2018 – Fani wyczekujący z niecierpliwością wyjścia na kort z Mario i jego kumplami w Mario Tennis Aces na Nintendo Switch po premierze gry 22 czerwca będą mogli wypróbować swoich sił w tenisowych rozgrywkach w przedpremierowym turnieju online, który rozpocznie się 1 czerwca. Szczegóły znajdziecie w trailerze Mario Tennis Aces – Pre-launch Online Tournament w serwisie YouTube.

 

Wielbiciele tenisa będa mogli wybierać pomiędzy czteroma grywalnymi postaciami – Mario, Peach, Yoshim, a także Bowserem – i wziąć udział w meczach w formie turnieju w trybie wieloosobowym przez sieć. W miarę przechodzenia przez kolejne etapy turnieju będą zdobywać punkty w oparciu o swoje wyniki, co pozwoli im odblokować w wersji demo kolejne pięć postaci w ramach zdobywania odpowiedniej liczby punktów.

 

Poza turniejami online użytkownicy będą mogli również zyskać doświadczenie rozgrywając jednorazowe bitwy tenisowe w trybie dla pojedynczego gracza przeciwko komputerowemu przeciwnikowi*. Niezależnie od tego, czy walczą z innymi graczami, czy ćwiczą swoje umiejętności w walce przeciwko komputerowi, wszyscy uczestnicy będą mogli odblokować darmowy kostium Mario w tradycyjnych ogrodniczkach do wykorzystania w pełnej wersji gry.

 

Pobierając darmowe oprogramowanie z Nintendo eShop przed rozpoczęciem turnieju, gracze mogą spodziewać się weekendu pełnego szybkiej i wciągającej gry w tenisa, na który mogą liczyć od godziny 16.00 w piątek 1 czerwca do godziny 00.59 w poniedziałek 4 czerwca.

 

 

 

*Wypróbuj swoich sił na korcie grając w przedpremierowym turnieju online w Mario Tennis Aces, dostępnym do pobrania przed rozwpoczeciem turnieju, który odbędzie się od godziny 16:00 w piątek 1 czerwca do godziny 00:59 w poniedziałek 4 czerwca. Mario Tennis Aces zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 22 czerwca.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.