Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 8. 2023, nowości, Switch
 

Nintendo poszukuje najlepszych europejskich graczy Mario Kart 8 Deluxe do pierwszych w historii mistrzostw Mario Kart 8 Deluxe European Championship. Cała akcja rozpoczyna się w sobotę 19 sierpnia pierwszym z trzech turniejów kwalifikacyjnych. Na początku października najlepszych 24 graczy w Europie, po ośmiu z każdej rundy, będzie ścigać się w wielkim finale na żywo w Niemczech i wyłoni europejskiego czempiona Mario Kart 8 Deluxe.

Aby wziąć udział w kwalifikacjach, gracze z aktywnym członkostwem Nintendo Switch Online powinni dołączyć do turnieju w grze podczas aktywnego okresu, wybierając: Online Play, Tournaments, Search by Code i wprowadzając odpowiedni kod turnieju. W kwalifikacjach zawodnicy będą zdobywać punkty na podstawie zajętych miejsc w wyścigach. A kiedy opadnie kurz, ośmiu najlepiej punktujących graczy z każdej walki zakwalifikuje się do wielkiego finału. Kwalifikacje odbywają się w następujących terminach:

  • sobota 19 sierpnia, 16:00 – 20:00 CEST, kod turnieju 0980-1145-8091
  • piątek 8 września, 17:00 – 21:00 CEST, kod turnieju 3959-7481-4251
  • niedziela 17 września, 15:00 – 19:00 CEST, kod turnieju 3626-8881-7707

Zakwalifikowani gracze awansują do mistrzostw Nintendo European Championships 2023, które odbędą się 7 i 8 października w Niemczech, w VILCO w Bad Vilbel we Frankfurcie nad Menem. Oprócz Mario Kart 8 Deluxe, dwudniowe wydarzenie jest również kulminacją burzliwej ogólnoeuropejskiej rywalizacji w Splatoon 3, gdzie 12 najlepszych drużyn z Europy będzie rywalizować w eliminacjach, walcząc o upragnione złote trofeum. W przyszłości fani będą mogli ubiegać się o darmowe bilety dla widzów, aby kibicować zawodnikom osobiście, a całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo online dla widzów na całym świecie. Więcej szczegółów podamy w najbliższym czasie.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.