Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

11. 11. 2015, gry, nowości, Wii U
 

 

11 listopada 2015 – Ziemia została zniszczona przez tajemniczych kosmitów, a garstka ludzi, której udało się uciec, trafia na dziwną planetę zwaną Mira. Gracze zagrożeni wyginięciem muszą stawić czoła wszelkim zagrożeniom, które czekają na nich w ich nowym domu, w RPG Xenoblade Chronicles X, którego ekskluzywna premiera na Wii U odbędzie się 4 grudnia. Na rozbitków czeka olbrzymi otwarty świat, gotowy na to, aby dokładnie zbadać każdy jego zakamarek.

 

W tym nowym RPG twórców Xenoblade Chronicles gracze mogą stworzyć swoją własną postać i wyruszyć na podbój planety pięć razy większej od tej znanej z poprzedniej części serii. Na Mirze można znaleźć wiele dzikich zwierząt, co czyni z niej wyjątkowo niegościnne miejsce. Aby przetrwać, gracze będą musieli myśleć strategicznie i do perfekcji opanować skomplikowany system walk rozgrywających się w czasie rzeczywistym.

 

Twój awatar może przełączać się między różnymi klasami bitewnymi, dzięki czemu lepiej poradzi sobie albo z atakowaniem na odległość, albo z walką wręcz, jak również będzie mógł wydawać taktyczne rozkazy trzem partnerom sterowanym przez komputer. Członkowie drużyny będą także służyli radą, w którym momencie najlepiej wykorzystać specjalne umiejętności zwane Artsami, które wzmocnią Twoich sprzymierzeńców lub odrzucą przeciwników na dużą odległość. Każda klasa ma dostęp do innych Artsów, których odpowiednie użycie może być kluczem do zwycięstwa.

 

Gracze mogą także skupić się na potrzebach związanych z badaniem świata, czego wymaga chęć przetrwania na tej wrogiej planecie, podejmując pracę w ośmiu różnych oddziałach. Twoim zadaniem w roli Curatora będzie przemierzanie świata i poszukiwanie nowych materiałów, natomiast dołączenie do Harriersów pozwoli Ci na pokonywanie niebezpiecznych potworów. Jako Outfiter wiele czasu spędzisz na tworzeniu wielkich uzbrojonych mechów zwanych Skellsammi. W Xenoblade Chronicles X będziesz mógł także sam pilotować Skella, dzięki czemu dostaniesz się we wcześniej niedostępne miejsca.

 

GamePad Wii U dają graczom dostęp do systemu nawigacyjnego z mapą świata w formie siatki złożonej z sześciokątów, która pomoże im unikać zagrożenia ze strony wielkich potworów, odkrywać nowe zasoby i szybko przemieszczać się między już odkrytymi miejscami. Możliwa jest także gra na samym ekranie GamePada.

 

Xenoblade Chronicles X jest pierwszą grą z serii umożliwiającą rozgrywkę online, podczas misji z którymi można się zmierzyć w czteroosobowych drużynach. Gracz może także stać się jedną z trzydziestu dwóch postaci, które nie walczą wspólnie, ale wymieniają się między sobą bronią i przedmiotami. Co więcej, awatary innych graczy mogą stać się częścią Twojej drużyny i, sterowane przez komputer, umożliwić Ci zastosowanie nowych strategii bitewnych.

 

Zmierz się z nowymi wyzwaniami ludzkości w grze Xenoblade Chronicles X na Wii U, której europejska premiera odbędzie się 4 grudnia. Tego samego dnia w sklepach pojawi się także zestaw z konsolą Wii U Premium Pack* oraz specjalna edycja limitowana**. Do 18 grudnia 2015 roku gracze, którzy kupią Xenoblade Chronicles w Nintendo eShop konsoli Wii U, otrzymają 40 złotych zniżki na zakup Xenoblade Chronicles X na tej samej konsoli***.

Uwagi:

* W skład Xenoblade Chronicles X Wii U Premium Pack wchodzi czarna konsola Wii U premium, oprogramowanie Solus (płyta z grą), Artbook oraz mapa.

** W skład specjalnej edycji limitowanej Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack wchodzi oprogramowanie Solus (płyta z grą), SteelBook (metalowe opakowanie), mapa, dwustronny plakat oraz Artbook.

*** Aby zainstalować obie gry na jednej konsoli Wii U, potrzebne jest dodatkowe urządzenie do przechowywania danych.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: www.nintendo.pl                                   

Strona internetowa ConQuest entertainment: www.cqe.pl                                            

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Wii U http://www.wiiu.co.uk/

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.