Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 6. 2017, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Ever Oasis to nowa gra Koichiego Ishii, twórcy znanej serii RPG Mana, w której gracze znajdą całkowicie nowy świat do zwiedzenia na konsolach Nintendo 3DS już 23 czerwca 2017. Pan Ishii podzielił się ostatnio szczegółami procesu twórczego, a pierwsza część jego artykułu - The world of Ever Oasis – part 1 - jest już dostępna do przeczytania. Grę w akcji zobaczyć możecie w nowym zwiastunie Ever Oasis – Overwiev.

Ever Oasis to świeże spojrzenie na gatunek RPG, stworzone przez Grezzo, czyli zespół, który stoi za grami takimi jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D oraz The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D na Nintendo 3DS. Gracz wcieli się w roślinnego Seedling i w celu budowy nowej pustynnej oazy – bezpiecznego miejsca w świecie zagrożonym Chaosem – będzie musiał współpracować z Wodnym Duchem Esną. Pomagając odwiedzającym oazę, gracz może przekonać ich do osiedlenia się i otworzenia sklepów znanych jako Bloom Booths. Generują one dochody, a po pewnym czasie zmienią oazę w miejsce pełne życia. Bohaterowie muszą także zwiedzać pustynię, aby zbierać na niej cenne surowce oraz odkrywać tajemnice napakowanych zagadkami lochów. Do bohatera dołączyć mogą także nowi sojusznicy, którzy przydadzą się w walce z Chaosem oraz szeregami przeciwników.

Wszystko to łączy w całość fabuła, która jest sercem tej gry. Pan Ishii wyjaśnia „Fabuła została zaprojektowana tak, aby ilustrowała wagę uprzejmości oraz, czasami, wzruszała”. W najnowszym artykule The world of Ever Oasis – part 1 ponownie się do tego odniósł i opowiedział jaki ma ona wpływ na projekty postaci: „Fabuła Ever Oasis jest o współpracy z przyjaciółmi i wzajemny wsparciu, więc nie chcieliśmy stworzyć bohatera, który potrafiłby wszystko zrobić sam. Bohater znajdzie się w wielu sytuacjach, z których nie wyjdzie bez pomocy innych mieszkańców oazy”. W grze, która wymaga zbierania i zarządzania zasobami, może okazać się, że przyjaźń jest najważniejszym surowcem ze wszystkich.

Dodatkowo, dostępna będzie dodatkowa przedpremierowa nagroda na My Nintendo. Członkowie mogą oszczędzić 10%, kupując Ever Oasis ze sklepu Nintendo eShop, wymieniając 30 Gold Points między 15 a 30 czerwca. Promocja dostępna jest na zakupy od 23 czerwca do 7 lipca.

Pan Ishii podzieli się większą ilością szczegółów w nadchodzących tygodniach przed premierą gry na Nintendo 3DS 23 czerwca.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.