Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

 

Międzynarodowy transport paczek. Cena za transport zostanie obliczona automatycznie według wagi i  objętości, zgodnie z poniższą tabelką. Wyliczona suma będzie obowiązywać przy pakowaniu przesyłki do jednej paczki. Spółka GLS zastrzega sobie prawo do zmian cen przesyłek i bezzwłocznie państwa o nich poinformuje.

Dostawa przesyłki odbywać się będzie w przeciągu dwóch dni roboczych. Kiedy zamówienie zostanie zafakturowane np. (30.1.2014do 16.30), zwózka odbywa się w  dniu następnym (np. 31.1.2014). GLS podejmie przesyłkę, która następnie zostaje wysłana w terminie do dwóch dni roboczych (do 48 godzin). Termin dostawy przypadnie wtedy na 4.02.2014. r.

Każda przesyłka posiada tzw. tracking numer, który widnieje na fakturze. Wpisanie numeru przesyłki na stronie internetowej GLS,  pozwoli na monitorowanie paczki w dowolnym momencie jej transportu.

Dozwolone rozmiary paczki ustala się na podstawie jej obwodu. Suma 2x wysokość + 2x szerokość + 1x długość nie powinna przekroczyć 3 metrów. Maksymalne rozmiary paczki to: długość 2m, wysokość 0,6  oraz szerokość 0,8 m.

Produkty są dostarczane od 8.00 do 17.00. Nie jest możliwe dokładne określenie godziny przesyłki.

 

opłata transportowa za przesyłkę do 20 kg

8,30 EUR

opłata transportowa za przesyłkę do 25 kg

9,50 EUR

 opłata transportowa za przesyłkę  do 30 kg

11,20 EUR

 opłata transportowa za przesyłkę  do 40 kg

13,00 EUR

 opłata transportowa za przesyłkę  do 50 kg

16,00 EUR

 opłata transportowa za przesyłkę ponad 50 kg

będzie ustalane przez GLS

 Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.