Serbia M-84 - czołg M84 jest jugoslawską wersją rosyjskiego modelu T72. Rozmiary czołgu są 9,53m (długość) 3,57 (szerokość) i 2,19 (wysokość). Główną bronią jest działo 125mm 2A46M z kalibrem 5-6 pocisków/min. Bronią sekundarna jest karabin 1x 7,62mm, i 1x 12,7mm karabin. Maksymalna prędkość to 68km/h.
Główne cechy:
- skala: 1:72,
- proporcjonalne sterowanie,
- czołg wjeżdża na przeszkody o stopniu pochylenia do 25 stopni,
- autentyczny dźwięk prawdziwego czołgu British MBT Challenger 1 Desert Yell,
- wieżyczka czołgu obracana o 180 stopni,
- czołg wjeżdża na przeszkody o stopniu pochylenia do 25 stopni,
- czas działania na jednym ładowaniu: ok. 15 minut (zależnie od czasu ładowania i stopnia
naładowania baterii)
- moduł bitewny – naraz w bitwę może się bawić do czterech graczy (bitwy 1 na 1, 2 na 2, 2 na
1 lub 3 na 1)
- zasięg: 6 m
- diody LED
- moduł dźwiękowy
Parowanie czołgu z kontrolerem, umożliwia przygotować armie czołgów na przykład od jednego modelu (na przykład 3 Challengery) przeciwko innemu modelu (T72). Ponieważ kanał na pilocie NIE JEST przypisany tylko do jednego czołgu.
Zawartość opakowania:
- 1 instrukcja obsługi,
- 1 czołg,
- 1 pilot na podczerwień FST-301,
- 1 ochrona (stosowana w celach kosmetycznych, musi być usunięta, aby prawidłowo odbierać
sygnały z pilota zdalnego sterowania),
- 1 stojak.
Dźwięki: Podpalanie, Silnik na biegu jałowym, Akceleracja, Maksymalna akceleracja, Karabin, Działo
Mod bitwy:
Czołgi mogą razem walczyć i trafiać w siebie. Jeżeli Wasz czołg został trafiony infraczerwonym promieniem z czołgu wroga, Wasz czołg się na pół sekundy zatrzyma i kolor diody się zmieni na inny kolor. Po 5 trafieniach Wasz czołg odchodzi z bitwy.
Dodaj komentarz