Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Z
Kod:
GZ3006
EAN (kod kreskowy):
9003150883319
Ilošč sztuk w opakowaniu:
3
Waga:
1.5 kg
Objętość:
10 l

Nie można kupić produktu.

Bojowy samochód się zmienia na śmieciarkę dla żółwi ninja na zastraszanie wrogów. Samochód jest wyposażony dużą ilością broni i zmieszczą się do środka 4 figurki żółwi ninja - Donatello, Leonardo, Raphael, Michelangelo w rozmiarze 12 cm. Samochód ma rozmiary 40 x 21 x 17cm, na dachu ma umieszczoną broń na strzelanie sieci, z boku nunczaki, które się okręcają o 360°, z przodu karabin i z tyłu bojowy wózek. Opakowanie nie zawiera figurki.

Żółwie Ninja (TMNT – Teenager Mutant Ninja/Hero Turtles) cztery żółwi mutanci - bracia. Najpierw powstali jako komiksowi bohaterzy, ale ich popularność urosła dopiero w seriale z lat 90. Ich nauczyciel i przyszywany ojciec Mistrz Splinter wyszkolił żółwi w sztuce ninjutsu i każdemu z bohaterów nadał imiona włoskich malarzy renesansu. Razem z koleżanką April walczą przeciwko przestępcą. Zamieszkując w odosobnieniu kanalizację burzową w Nowym Jorku, cztery żółwie stały się obrońcami miasta, toczącymi bój z pospolitymi przestępcami, mistrzami zbrodni, innymi mutantami lub najeźdźcami z kosmosu. Ich zawołaniem bojowym jest „Cowabunga!”

Leonardo (niebieska bandana) – Nazywam się Leo i mam trzech braci, którzy mnie lubią wpędzić w kłopot na naszych akcjach, mimo tego i tak zawsze stoje na ich stronie... Mistrz Splinter wybrał mnie jako ich szefa, ponieważ jem, śpię i oddycham w stylu ninjutsu. Moji bracia są dobrzy. Ja jestem po prostu lepszy!

Donatello (fioletowa bandana) – Donnie jest tutaj. Wymyślam gadżety, broń i samochody, które powodują, że nasza drużyna jest zawsze jeden krok przed czarnymi charakterami. 

Raphael (czerwona bandana) – Jestem Raph. Kiedy dojdzie do głosu temperament wparowuje się w sam środek akcji. Zawsze idzie własną drogą i prawie nigdy nie zgadzam się z innymi, ale jednak potrafię być odpowiedzialny i wyrozumiały, niestety nie często to okazuje. 

Michelangelo (pomarańczowa bandana) – Nazywajcie mnie Miky. Mam wielkie poczucie humoru i równie wielkie serce. Moje dziwaczne pomysły nie raz wpędziły grupę w kłopoty. Uwielbiam, skateboard, konsole i oczywiście…pizze!Brak komentarzy..