Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

P
Kod:
UMNP10037
EAN (kod kreskowy):
889490005449
Ilošč sztuk w opakowaniu:
0
Waga:
0.3 kg
Producent:
Zmodo

Bezprzewodowa IP kamera z wysoką rozdzielczością 720P oferuje komplete i cenowo dostępne rozwiązanie internetowego monitoringu w mieszkaniu, domu, małych biurach i sklepie detalicznym. Dzięki obiektywu z szerokim ujęciem może kamera pracować i nagrywać  wideo z rozdzielczością 720P. Slot na micro SD oferuje wygodną możliwość zapisywania widea na kartę micro SD, czym zapobiega zgubieniu danych po odłączeniu się od internetu.

ZMODO NVR serwer P2P protokół (peer-to-peer architektura), to oznacza, że nie musicie skomplikowanie ustawiać porty na routerze i znać IP adres publiczny. IP kamera jest kompatybilna ze standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum), także kamerę możecie użyć z innymi urządzeniami do śledzenia (NVR serwery). Wideo z IP kamery możecie także przeglądać i sprawdzać na urządzeniach z OS Android lub iOS, na komputerach z Windows i również na cloud portalu www.meshare.com. 


- Łatwa instalacja i obsługa
- P2P architektura bez potrzeby znać lokalny IP adres.
- 720P wysoka rozdzielczość
- dwu kanałowe audio, mikrofon i głośnik na kamerze
- ONVIF kompatybilne
- 10 x infra led do nocnego trybu
- Detekcja ruchu
- Możliwość nagrywanie na kartę micro SD
- Mobilna aplikacja Zsight pro Android i iOS
- Cloud portal www.meshare.comBrak komentarzy..