Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

20604 krawężniki stożkowe 30373

N
Kod:
GCX3435
EAN (kod kreskowy):
4007486206045
Ilošč sztuk w opakowaniu:
6
Waga:
0.58 kg
Objętość:
3.19 l
Producent:
Carrera

Doświadcz wyścigów na nowym poziomie dzięki stożkowym ramionom Carrera 20604 30373 i upewnij się, że każdy manewr wyścigowy jest wykonywany z najwyższą precyzją i bezpieczeństwem. Ten niezbędny dodatek do cyfrowego zestawu wyścigowego Carrera jest kluczem do emocjonujących wyścigów bez obawy o nieoczekiwane wypadki.

  • Bezpieczna jazda: Stożkowe krawężniki Carrera zapewniają, że samochody wyścigowe pozostają mocno na torze nawet w najtrudniejszych zakrętach, znacznie zmniejszając ryzyko wypadków i wyrzucenia samochodu z toru.
  • Niezbędne akcesorium: Dla wszystkich właścicieli cyfrowych torów Carrera, te krawężniki są niezbędnym akcesorium, aby utrzymać pojazdy na zakrętach i zapewnić płynniejsze, bardziej kontrolowane wrażenia z wyścigów.
  • Wysoka jakość i realizm: Wykonane w skali 1:24, te krawężniki nadają torowi wyścigowemu autentyczny wygląd i są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wiele godzin intensywnego użytkowania dzięki wytrzymałemu tworzywu sztucznemu.
  • Ulepsz środowisko wyścigowe: Dzięki tym krawężnikom możesz rozszerzyć możliwości swojego toru wyścigowego i stworzyć jeszcze bardziej ekscytujące i wymagające technicznie tory, które sprawdzą umiejętności każdego zawodnika.
  • Rozwój umiejętności jazdy: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy weteranem torów wyścigowych, korzystanie z krawężników pozwoli ci doskonalić technikę jazdy, opanować szybsze i bardziej precyzyjne zakręty oraz przynieść do domu zwycięstwa po ekscytujących i dynamicznych wyścigach.

Zawartość opakowania: krawężniki stożkowe (3 sztuki)

Koniec z utratą kontroli w krytycznych momentach wyścigu. Koniec z irytującymi przeszkodami w poszukiwaniu idealnych wrażeń z jazdy. Dzięki prążkowanym krawędziom samochody wyścigowe pozostaną w szykanie, gdy zaczniesz driftować. Dzięki krawędziom Carrera 20604 taper 30373 zyskujesz pewność i stabilność, która pozwala skupić się na tym, co najważniejsze - czystej radości z wyścigów.Brak komentarzy..