Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
G3D1009
EAN (kod kreskowy):
8594177460740
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.24 kg
Producent:
3DSimo s.r.o.

Długopis 3D, który rysuje, lutuje, wypala, tnie pianę i tworzywo sztuczne (pakiet zawiera końcówkę do rysowania, pozostałe końcówki można dokupić / patrz KIT Akcesoria). Ponadto jest to pierwszy długopis 3D, który możesz ulepszyć według własnych upodobań (na 3D drukarce możesz dodrukować inne części).

Pierwszy taki zestaw multimateriałowego 3D pióra, który możesz ulepszać według swojego uznania. Złożenie pióra trwa jedynie 15-30 minut. W przypadku pióra 3DSimo Kit możesz używać innych materiałów niż PLA albo ABS.

Podłącz załaczony ekran LCD i wybierz jeden z przeddefiniowanych materiałów lub stwórz swoje własne profile materiałowe. 3DSimo KITto zestaw open source założony na Arduino Nano.

Więcej informacji znajdziesz na GitHub producenta 3DSimo

https://github.com/3dsimo/3dsimo_kit

Całe urządzenie składa się z elementów drukowanych na drukarkach FDM, co oznacza, że plastokowe elementy możesz ulepszać według swojego uznania.

Zawartość opakowania:

1x 3DSimo Kit2

1x końcówka do rysowania

1x USB zasilacz i kabel

1x instrukcja obsługi


Jeżeli dojdzie do uszkodzenia jednego z elementów , możesz je w prosty sposób ponownie wydrukować. Naprawy i wszystkie elementy znajdziesz na naszym GitHub.

Dane techniczne:

Zasilacz:100-240V

Moc: 12W

Napięcie wyjściowe:5V

Napięcie wejściowe:5V

Głośność: 21-30 dB

Czas nagrzewania: 1-2 min

Zalecany wiek: 14+Brak komentarzy..