Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

24. 11. 2022, nowości, Switch
 

Nintendo dzisiaj ogłosiło, że globalna sprzedaż Pokémon Scarlet oraz Pokémon Violet na Nintendo Switch przekroczyła 10 milionów łącznych sztuk* w ciągu pierwszych trzech dni od światowej premiery 18 listopada 2022 roku. W takim okresie jest to najwyższy poziom globalnej sprzedaży dla dowolnego oprogramowania na dowolnej platformie Nintendo.

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet to najnowsze gry z linii głównej w serii Pokémon, które ukazują się trzy lata po Pokémon Sword i Pokémon Shield, również na Nintendo Switch. W tych najnowszych tytułach, które witają zarówno nowicjuszy serii, jak i weteranów, gracze mogą po raz pierwszy we franczyzie przeżyć wyjątkową przygodę z Pokémonami w otwartym świecie.

Gracze podejmują nowy styl podróżowania z Pokémonami, swobodnie eksplorując we własnym tempie i mierząc się z wieloma głównymi ścieżkami fabularnymi w dowolnej kolejności. Pokémon Scarlet i Pokémon Violet oferują także rozbudowane tryby wieloosobowe, pozwalające aż czwórce graczy** przemierzać wspólnie krainę. Poza podstawowymi elementami serii, takimi jak handel i pojedynki z Pokémonami, gracze mogą również odkrywać różne miejsca w regionie wraz z innymi uczestnikami zabawy. Czy to handlując, walcząc, dołączając do Tera Raid Battles, czy po prostu urządzając relaksujący piknik, gracze z pewnością przeżyją niezapomniane chwile ze swoimi przyjaciółmi i rodziną w lokalnym bezprzewodowym lub internetowym*** multiplayerze.

* Według danych Nintendo. Dotyczy to łącznie wersji pudełkowych i cyfrowych.

** Aktualizacja oprogramowania, dodatkowe egzemplarze gier i konsole są wymagane do gry w trybie multiplayer. Gry i konsole są sprzedawane oddzielnie.

*** Do korzystania z funkcji online należy posiadać członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane oddzielnie) oraz konto Nintendo.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.