Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

8. 6. 2023, nowości, Switch
 

Mistrzostwa Polski w grze Splatoon 3 już znają kolejne miejsce, w którym odbędą się pojedynki kwalifikacyjne. Po festiwalu Pyrkon w Poznaniu, gdzie w sobotę 17 i 18 czerwca odbędą się dwie pierwsze rundy kwalifikacyjne, całe mistrzostwa przeniosą się do Wrocławia. Kolejne barwne starcia odbędą się podczas tamtejszego wydarzenia CD-Action Expo,1 i 2 lipca! Również z tych turniejów 4 drużyny (2 z soboty, 2 z niedzieli) awansują do finału całych mistrzostw Splatoon 3 i zmierzą się o jedno miejsce na finałach europejskich.

Ponadto dla zainteresowanych udostępniono opcję rejestracji indywidualnej. Zatem jeśli nie masz jeszcze czteroosobowej drużyny, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować szczęścia jako część zespołu oraz poznać innych graczy Splatoon 3. Wszystkie informacje na ten temat (w tym rejestracje na CD-Action Expo i szczegóły dotyczące rejestracji indywidualnych) można znaleźć na stronie internetowej: https://www.nintendo.pl/switch/splatoon-3-championship.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na naszym Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.