Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

2. 5. 2024, nowości, Switch
 

Już dziś początkujący nurkowie mogą wyruszyć na odkrywanie rozległego, podmorskiego świata wypełnionego morskim życiem, ukrytymi skarbami i tajemnicami, w związku z premierą gry Endless Ocean Luminous na Nintendo Switch. Pełna dźwięków i pogodnej oprawy wizualnej gra Endless Ocean Luminous oferuje spokojną rozgrywkę i bogate doznania sensoryczne, a także możliwość skrupulatnego katalogowania każdego napotkanego stworzenia.

W niezbadanych wodach Veiled Sea gracze mogą natknąć się na ponad 500 gatunków morskiego życia, z których niektóre są uważane za wymarłe, a nawet... mityczne. Jeśli zostaną one zeskanowane, asystent badawczy dostarczy szczegółowych informacji i ciekawych spostrzeżeń na temat każdego stworzenia.

Tajemnice zmieniają się z każdym nurkowaniem. Gracze mogą nawet poznać przyjaciela lub przyjaciół podczas nurkowania, zaprosić mantę do wspólnego pływania lub homara na przejażdżkę na ich butli.

Członkowie Nintendo Switch Online* mogą nawet wspólnie eksplorować ocean w ramach funkcji Shared Dives. Pozdrów innych nurków przyjaznym gestem, a następnie zanurz się w głębinach, by dzielić się odkryciami. Gdy gracze ukończą nurkowanie, będą mogli odblokować różne kolory kombinezonów, naklejki i dodatkowe gesty i spersonalizować swojego nurka. Gra zawiera również bezpłatną 7-dniową wersję próbną** usługi Nintendo Switch Online, dzięki czemu gracze mogą wypróbować funkcje sieciowe gry.

Aby uzyskać jeszcze bogatszą ofertę, zachęcamy do śledzenia wydarzeń Event Dives* – nurkowań tematycznych, które będą odbywać się periodycznie i oferować możliwość podziwiania niezwykłych widoków i życia morskiego. 

* Do gry online wymagane jest posiadanie członkostwa Nintendo Switch Online (sprzedawane oddzielnie) i konta Nintendo. Usługa nie jest dostępna we wszystkich krajach. Do korzystania z funkcji online wymagany jest dostęp do Internetu. Obowiązują zasady i warunki. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://nintendo.pl/switch/online lub nintendo.co.uk/nintendoswitchonline

** Do korzystania z darmowej wersji próbnej usługi Nintendo Switch Online wymagane jest konto Nintendo


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.