Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 6. 2023, nowości, Switch
 

Mistrzostwa Polski w grze Splatoon 3 wyłoniły pierwsze cztery drużyny, które zakwalifikowały się do wielkiego finału, w którym to osiem najlepszych polskich zespołów powalczy o jedno miejsce w finale europejskim. Ten odbędzie się jesienią we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Festiwal Pyrkon w Poznaniu był świadkiem zaciętych batalii kwalifikacyjnych, w których udział wzięło 15 drużyn. Cztery najlepsze z nich, oprócz cennych nagród, otrzymały również zaproszenie na finały Mistrzostw Polski, które zaplanowano na pierwszy weekend września. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za włożony wysiłek, gratulujemy tym, którzy awansowali i z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze kwalifikacyjne, które odbędą się już w najbliższy weekend na CD-Action Expo we Wrocławiu. Każdy, kto chce zaprezentować swoje umiejętności może wciąż dokonać rejestracji: https://www.nintendo.pl/switch/splatoon-3-championship.

Obszerną galerię zdjęć z rozgrywek na festiwalu Pyrkon można znaleźć tutaj: https://bit.ly/S3_Pyrkon

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na naszym Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Uwagi:

Do udziału w turniejach nie jest konieczne posiadanie własnej konsoli Nintendo Switch ani Splatoon 3. Bilet na wydarzenie należy zakupić na własny koszt.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.